Gezondheidscommissie. Nederlandsche Roode Kruis, Afd. Amersfoort. Vereeniging „Amersfoortsche Transport Colonne". Transport Colonne van de Afd. Amersfoort van het Ned. Roode Kruis. Het Groene Kruis. Het 1Wit Gele Kruis. Diaconessenarbeid. Vereeniging tot bevordering der Homoeopathie in Nederland, Afdeeling Amersfoort en Omstreken. Vereeniging voor Physieke Hulp aan het Kind. Dr. H. W. Schreuder, voorzitter-lid; W. A. van den Bovenkamp, W. G. Klomp, G. A. L. Spelberg, Ir. F. M. van Veen, H. Noorman, Mr. Dr. M. Tydeman, leden; J. U. H. Feikema, secretaris. Dr. J. J. Aghina, Voorzitter; Mej. J. G. Nonkes, Secretaresse; J. P. Dumont, Penningmeester; Dr. G. A. Prins, Onder-Voorzitter; A. Blusse van Oud-Alblas, A. Th. Labouchere, H. C. A. v. d. Pol, L. G. Ramselaar en M. A. E. Seeuwen, Bestuursleden. D. Ockhuizen, Voorzitter; J. Th. Tommel, Secretaris; J. v. d. Pijpekamp, Pen ningmeester; H. v. d. Pol en C. de Gans, bestuursleden. Dr. J. J. Aghina, verantw. leider; W. C. Groenhuysen, serg.-maj., ploegcomm.; D. Ockhuisen, ploegcomm.; K. Ipenburg, ploegcomm. materieel; H. C. A. v. d. Pol, ploegcomm. admin.; L. G. Ramselaar, ploegcomm. Bestuur. G. H. Kolff, voorzitter; J. Frima, penningmeester; B. J. van Enst, secretaris, H. H. E. Morren, W. Klomp, S. B. Boas, B. Schooleman, A. ter Cock, B. Noordewier. Wijkzusters. Zuster E. C. Snoep, Tel. 886; zuster M. H. E. Reeders, Tel. 245. Zuster v. h. Consultatie Bureau voor Zuigelingen. Zuster F. Voigt. Wijkgebouw en Magazijn: Kortegracht 10, Tel. 245. C. W. C. G. Hehenkamp, Voorzitter; C. Voorbraak, Secretaris; K. M. B. Batenburg, Penningmeester. Wijkgebouw en magazijn: 't Zand 33. uitgaande van de Ned. Herv. Kerk. Ds. J. Pannebakker, voorzitter; G. van Hoogevest, secretaris; W Froger penningmeester; S. Knoppers, N. Vels-Heijn. Wijkhuis. H. v. Viandenstraat 19. Tel. 926. -- Postrekening 87975. Filiaal Soesterkwartier gebouw Bethel. Bestuur: W. Duyn, Voorzitter; W. Bouwman, Secretaris, Celebesstraat 11 H. J. Horn, Penningmeester, J. H. Raven, A. Bronk. Bestuur: E. Kruithof, Voorzitter; A. Tempel, Secretaris, Utrechtsche weg 233; H. Langendonk, Ad. ter Cock, Dr. J. Frima, T. Boer, D. Mulder. 33

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 45