Vereeniging voor Alcoholbestrijding bij hct Snelverkeer. Plaatselijk Agent: J. Dammes, Pieter Bothlaan 23. Ned. Vereeniging van Geheelonthouders onder Spoor- en Tramwegpersoneel (S.O.V.). H. Morren, Voorz.; L. Koops, 2e Voorz.; H. Westerhof, Secr.-Penningm. Int. Orde van Goede Tempelieren. G. J. Ham, Hoog Tempelier; Mej. G. v. Bokhorst, Secretaresse, Leusderweg 288; Chr. Dieters, Penningmeester. Ned. Bond van Abstinent Studeerenden. Afdeeling Amersfoort. Suze Bochove, Voorzitster; Marie Bakker, Secretaresse, v. Campenstraat 28; Wim Stoutkamer, Penningmeester, Jo Tolliusstraat 10. Volksbond tegen Drankmisbruik. G. J. de Nooy, Voorz.; A. C. Huisinga, Secr.-Penn., J. Steenstraat 19. Nat. Christ. Geheelonthouders Vereeniging Afdeeling Amersfoort. H. G. Palm, Schimmelpenninckstraat 6. Maria-Vereeniging. Drankbestrijding. Vacature Voorzitter; Mej. B. Hemels, Penningmeesteresse. Meisjesbond G. O. Onderafdeeling Maria-Vereeniging. Leidster: Mej. B. v. Eijmeren; Mej. M. Koster, Mej. Jo v. Munster. Anna-Vereeniging G. O. Onderafdeeling Maria-V ereeniging. Hetzelfde bestuur als de Maria-Vereeniging. WelEerw. Adviseur J. J. Brouwer. Dr. Ariens-Vereeniging. Vereeniging tot bevordering van het herstel van Katholieke alcoholisten in Nederland. Afd. Amersfoort. G. A. Hendriks, Voorzitter; J. Haarsma, Secretaris; Mej. B. Hemels, Penning meesteresse; Kapelaan J. J. Brouwer, Geestelijk Adviseur; Dr. E. J. G. Mertens zur Borg, Geneeskundig Adviseur. Vereen. tot Bevordering der Gezondheid in de Grafische Vakken in Nederland. Afd. Amersfoort. H. Kroon, Voorzitter; R. Wijngaard, Penningmeester; J. Meyer, Secretaris, Asterstraat 24. 37

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 49