KUNSTEN EN WETENSCHAPPEN. Openbare Leeszaal en Bibliotheek. R.K. Openbare Leeszaal en Bibliotheek. Christelijke Bibliotheek. V redesbibliotheek. Vereeniging „Het Gebouw". Maatschappij tot Bevordering der Toonkunst. Ned. Natuurhistorische Vereeniging. Oudheidkundige Vereeniging „Flehite". Instituut voor Arbeidersontwikkeling. Muurhuizen 9. W. H. E. Vrijdag, Voorzitter; Ds. J. Pannebakker, Secretaris; T. Boer, Penningmeester. Kosteloos toegankelijk voor personen boven 18 jaar; uitleening geopend va 2.305 en van 79. Uitleening voor kinderboeken op Woensdag- en Zater- dagmiddag. Jeugdleeszaal 16-18 j.) Woensdag- en Zaterdagmiddag. Nieuwstraat 24. B. H. Kuiper, Voorzitter; J. J. Thien, Secretaris-directeun M. Th. van Wessum, Penningmeester; F. M. Houbaer en A. F. van Beurden, Commis- sarissen; Me). J. de Haan, Bibliothecares; Mej. H. Fortmann Assistente. Dagelijks kosteloos toegankelijk voor alle personen boven 18Jaar behaive Zondags. Maandags van 4—9.30 nam. Andere dagen van 10—1 en van 4—9.30. Uitleenbibliotheek met 12000 banden. Tijdschriftenportefeuille m circulatie. 1500 boeken. Stoovestraat 14. E. T. Poelert, Bibliothecaris; v. Zweeden, Assistent. Geopend Zaterdagsavonds 6—9.30 uur uitsluitend voor personen boven 15 jaar en Woensdagsavonds 7—9 uur. Adres: Arnhemsche weg 50. Bestuur: J. v. Doom, J. B. v. d. Haar, L. A. Houbaer, N. A. Los, A. H. Martens, J. H. v. d. Meiden, Dr. R. Miedema, W. Wijk, Mevr. Liefrinck— Baart de la Faille, J. Mebius, J. Meihuizen, M. A. Streefkerk, J. J. Polderman, IJ. Baan, A. P. H. van Weezel Errens, Prof. Mr. G. Nolst Trenite. Drs. L. Leopold, Voorzitter; Mevr. M. E. Gerlach van Rhijn, Ondervoorzitster, Fr. Kater, Secretaris; E. Hogewind," Penningmeester; Dr. H. E. Becht, Biblio thecaris. D. Bolten, Voorzitter; E. Hesselink, Vice-VoorzitterA. Joman, le Secretaris, J. U. H. Feikema, 2e Secretaris, Mej. W. van Eck, Penningmeesteresse. W. Croockewit W.Azn., Voorzitter; D. H. Huygen, Secretaris, Heiligen- bergerweg 97; A. F. van Beurden, Penningmeester; Jhr. A. W. den Beer Poortugael en Drs. L. Leopold. Opgericht 1878. Geopend; Dagelijks 1012 en 14. Afdeeling Amersfoort. G. v. Uitert, Voorzitter; J. Dragt, Secretaris, Anjerplein 8; G. A. v. Mechelen, Penningmeester; B. Noordewier, 2de Voorzitter; A. van der Veen, 2de Secre taris; J. v. d. Wal en G. Adriaans, leden. 41

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 53