College van de Malen te Hoogland. Heemraadschap „De Eem". Waterschap „Isselt". Ver. van Pluimveehouders te Amersfoort en Omstreken. (Voorheen was de naam V.P.N.) Fruit-, Groenten- en Bloemenveiling Amersfoort en Omstreken. Melkcontrolestation Amersfoort en Omstreken. Arbeidsinspectie, 4e district. Raad van Arbeid te Amersfoort. W. van Haselen P.Hzn. te Amersfoort, Rentmeester; P. van 't Klooster en W. Tolboom te Hoogland, Thinsmeesters. Joh. Knoppers, Watergraaf; Mr. A. Royaards van Scherpenzeel te Scherpen- zeel, N. Brouwer Hzn. te Leusden, H. C. A. de Jong te Amersfoort, Adr. Hil- horst Azn. te Soest, Heemraden; Joh. v. Haselen, Secretaris-Penningmeester. Voorzitter: J. A. C. Spoel; Secretaris: C. Janssen; Heemraden: A. van t Klooster, Isselscheweg, Soest; A. van Hofslot, Soest. Ant. Hofkamp, Voorzitter; E. J. Ruitenberg, 2e Voorzitter; G. J. Wichman, Secretaris-Penningmeester; A. Winter, J. F. B. Weber, P. Schreuder, J. J. Sporrij, Commissarissen. Telefoon 870. C. Smit Jr., Scherpenzeel, Voorzitter; P. van Straalen, Schimmelpenninckstraat 50, Secretaris; L. J. van Leusen, Scherpenzeel, Penningmeester. Fruit en Groenten worden geveild driemaal per week: Maandag-, Woensdag- en Vrijdagmiddag om half vier. Bloemen worden geveild driemaal per week: Dinsdag-, Donderdag- en Zater- dagmorgen om negen uur. Directeur: D. J. de Jager, Leusderweg 273. Bureau en Laboratorium: gevestigd Berkenweg 9; Laboratorium: Tel. 810; Secretariaat: Tel. 450 en 641. Voorzitter: Ant. Hofamp, Huygenslaan 20; Secretaris: T. Sieperda. Aangesloten Dierenarts: A. M. Wellensiek. Gedipl. Melkcontroleur: Jb. Oord. F. C. Dondersstraat 7B, te Utrecht. Kantooruren: 8J^—12; lj^5, behalve Zaterdag: 8J/212. Tel. 14519. Ir. H. M. van Vessem, Hoofdinspecteur van den Arbeid (Districtshoofd); Ir. J. M. Kerkmeyer, Adj. Inspecteur van den Arbeid; J. W. Bosch en A. R. Strunk, technische ambtenaren: H. G. Mattijssen en F. M. de Winter, Contro- leurs van den Arbeid te Utrecht; H. L. A. Van den Hurck, Controleur van den Arbeid te Amersfoort (van Woustraat 18); T. G. R. Brouwer, adm. amb- tenaar der le kl.; E. J. M. J. Veugelers en G. van Klaveren, adm. ambt. der 2e kl.; J. C. Pieters, adm. ambt. der 3e kl.; J. C. Sindram, schrijver le kl.; Mej. J. H. Van de Groenekan, D. C. van Proosdij, H. Wijnen en A. G. C. M. Eichhorn, schrijvers 2e kl. Ad. ter Cock, da Costaplein 3, Amersfoort, Voorzitter; Bestuurslid-Werk- gever: B. W. C. Emons, Hilversum; Bestuurslid-Werknemer: G. van Wy- 45

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 57