St. Jozef-Gesticht. St. Pieters- en Bloklandsgasthuis. Marienweerd. St. Jans-GesHcht. „Zandbergen". Rijks Opvoedingsgesticht. Vereeniging „Kinderzorg", Weverssingel 44. Pastoor C. Hartman, Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secretaris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester. Achter Davidshof 1. W. Croockewit W.Azn., Voorzitter; C. Janssen, Secretaris-Penningmeester; J. Knoppers, J. G. Kleber, J. P. Hamers, J. Ph. Korthals Altes, H. A. Pothoven; A. J. van den Brink en echtgenoote, vader en moeder. Diaconie Oude Mannen- en Vrouwenhuis der Nederl. Hervormde Gemeente. Muurhuizen 1. C. van Zweeden, Secretaris; H. Dorgelo, Huisvader. St. Alphonsushuis. R.K. Retraitenhuis. (Barchman Wuytierslaan 53). J. L. J. van der Velden, Directeur. St. Jozef-Klooster. Moederhuis der Eerw. Zusters van de Congregatie van St. Jozef. Barchman Wuytierslaan 55. Tel. 762. Niftiweweg 4. M. Withoosstraat 36. Woestijgerweg 161 2. Maatschappij tot Opvoeding van Weezen en andere Minderjarigen in het huisgezin (gevestigd te Amsterdam). Ds. J. D. van Calcar, te Beverwijk, Voorzitter; Mr. Julius Hoog, te Haarlem, Secretaris; A. M. Vorstman, te Scheveningen, Penningmeester. De directie en de kantoren zijn gevestigd te Amersfoort op ..Zandbergen". Jhr. W. A. Ortt, Directeur; J. A. Maas, Adjunct-directeur; Mej. E. H. van Alphen, Inspectrice; J. G. Langendonk, Administrates; K. F. E. van Breda, Tweede-administrateur; de heer en mevr. D. Q. R. Mulock Houwer—Post Hoofden van het Eerste Tehuis (Zandbergen); Zuster C. Muller, Hoofd van het Herstellingsoord „Treeker Bergje"; Mej. N. Hoekstra en Th. Verstijnen, Hoofden van het Tweede Tehuis (Zandwijk); Mej. M. Th. Zeijlemaker, Hoofd van het Derde Tehuis (Korhoen). Ds. J. Visser, Utrechtscheweg 249, Directeur; P. van der Lijn, Adj.-directeur. in het Provinciaal Ressort Utrecht der Nederlandsch Hervormde Kerk. Ds. M Barendrecht te Austerlitz, Voorzitter; B. Tjissinga te Utrecht, Secre taris, Mr. Dr. A. E. Schouten te Baarn, Penningmeester; H. Langendonk, 47

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 59