R.K. Parochiaal Armbestuur. Gesticht de Armen de Poth. Instituut voor Doofstommen te Groningen. Jongenshuis Leger des Heils. Stichting „Jacob van Gelder". Capittel van Sint Joris. Thomas Scheltus-stichting. k Johannastichting. Hoefhamerstichting. St. Elizabeth's Gast- of Ziekenhuis. Stichting ,,Het Protestantsch-Christelijk Ziekenhuis te Amersfoort". Directeur. Deze voogdijvereeniging verzorgt ruim 100 kinderen in het Kin- derhuis „Aldegonde", Arnhemscheweg 67, en ruim 100 kinderen in verschil- lende gezinnen. J. van Dijk, Voorzitter; J. C. Venings, Vice-Voorzitter; H. B. Fortmann, Se- cretaris; H. C. A. de Jong, Penningmeester; G. Smink, J. Nefkens, C. Voor- braak en B. T. Bremer. H. C. A. de Jong, M. van Heloma. Jhr. A. W. den Beer Poortugael, L. C. Beynen, Mr. Dr. M. Tydeman, J. U. H. Feikema, Regenten; Johs. Knoppers, Secretaris-Penningmeester. Prof. C. Wijker, Directeur-Secretaris. Emmalaan 18. J. E. v. Eeken, Directeur. M. de Pool, Voorzitter; J. v. Dam, Secretaris; J. van Vollenhoven, Penningm. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; C. Janssen, Secretaris-rentmeester. Snoittkaertlaan 21. W. Ruitenberg Ezn., Voorzitter; B. J. Bloemendal, Secretaris-Penningmeester; R. v. d. Burg, D. Vels Heijn, Johs. Knoppers, J. H. van Lonkhuijzen, Mej. D. Rutgers, Directrice. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, Secretaris; C. J. C. Burkens te Haarlem. C. Janssen, Administrateur. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, Secretaris; Johs. Knoppers, Penningmeester. St. Andriesstraat 5b. College van Regenten: L. A. F. X. Fock, Kanunnik Deken-Pastoor, Regent- Voorzitter; A. F. van Beurden, Secretaris; H. C. A. de Jong, Penningmeester; Regenten; G. P. A. L. te Leuken, H. P. E. Verberne, P. J. Hamers. J. J. A. Aghina, Chirurg-Gynaekoloog en Rontgenoloog; Zr. Bernardina, Overste. Ds. J. Pannebakker, Voorzitter; Mevrouw Knoppers,Dieleman, Secretaresse; Vacature Penningmeester (postrekening 139344); Mevrouw De Jong— 48

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 60