PHILANTROPIE. Liefdadigheid. Maatschappij tot Nut der Israelieten in Nederland. „Kinderhulp", Vereen. tot opvoeding van halfverweesde, ver- waarloosde of verlaten kinderen in het huisgezin. Centr. Gen. voor Kinderherstellings- en Vacantiekolonies. Vacantiekolonie „Naar Buiten". Vereeniging tot bevordering der belangen van Slechthoorenden. Commissie voor Kindervoeding. Christen Jonge Vrouwen Bond. Schouwenburg, Mevrouw Den Hollander, J. Bast, L. C. Beynen, H. v. Galen Last, G. v. Hoogevest, S. Knoppers, H. H. v. Lonkhuijzen, H. Noorman. M. van Heloma, 't Laantje 5, Voorzitter; F. de With, Secretaris-Penning- meester. Afdeeling Amersfoort. M. H. Cohen, Voorzitter; B. Boas, Secretaris; J. van Vollenhoven, Penning- meester, Afdeeling Amersfoort. Ir. F. M. van Veen, Voorzitter; P. F. Kamm, Secretaris; A. F. W. Weijers, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. Dr. M. Kamerling, Voorzitter; A. B. v. d. Klein, Secr.-Penningmeester, Alb. Cuypstr. 51; Mevr. gravinne van Randwijck-De Jonge, Mevr. Dr. Spaander Duyvis, Mevr. Otto, freule Reygersberg Versluijs en J. van Haselen. Afd. Amersfoort. Mej. J. van Loon, Secr.-Penningm. Afdeeling Amersfoort en Omstreken. Ir. F. M. van Veen, Voorzitter; K. Bremer, Secretaris; Mej. C. J. Leinweber, Penningmeesteresse; Mevr. R. J. SnellenBouricius, Mevr. J. C. Baudet— Fockens, K. Schimmel, Mej. N. Stalling, lid voor Baarn en A. Reilingh, lid voor Soest. Commissie voor Arbeidsbemiddeling: Ir. F. M. van Veen, K. Bremer, Secre taris, Mevr. R. J. Snellen—Bouricius en E. Boeijinga. Spreekuur: Maandagavond 78, Borneoplein 18. J. van der Plank, Voorzitter; A. F. W. Weijers, Secretaris-Penningmeester. (Nederlandsche Meisjesbond). Afdeeling Amersfoort. Mej. H. J. P. van Voorst Vader, Presidente; Mej. C. H. van de Kamp, Secretaresse; Mej. J. M. van Daal, Penningmeesteresse; Mej. H. van der Horst, Bibliothecaresse. Samenkomst de le Woensdagavond van elke maand in het gebouw van de Jonge Mannenvereeniging te 8 ure. 49

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 61