VEREENIGINGEN OP GODSDIENSTIG, KERKELIJK EN STAATKUNDIG GEBIED. Nederlandsche Protestantenbond. Vrijmetselaarsloge „Jacob van Campen". Spiritistische Vereeniging „Harmonia". Calvinistische Juristen Vereeniging. Ned. Bijbelgenootscbap. Vereenigde Bijbelcommissarissen. Evangelische Maatschappij. Geref. Vereeniging voor Winterlezingen. Evangelisch-Luthersche Vereeniging ,,De Luthersche Kring". Dameskrans. Afdeeling Amersfoort. Dr. R. Miedema, Voorzitter; Mevr. Gerard van SijsenBesier, Secretaresse; R. Groenveld, Penningmeester; Ds. J. G. de Jongh, Mej. Jac. van Loon, G. A. L. Spelberg en P. J. de Groot. Gebouw Van Persijnstraat 9b. W. A. F. G. Bolken, Voorzitter; A. F. W. Weijers, Secretaris; F. P. d'Huy, Penningmeester. G. A. J. de Bruijn, Voorzitter, Kortegracht 26; H. van Bronswijk, Secretaris, J. Tolliusstraat 4. Adres: Arnhemscheweg 260, Tel. 819. Prof. Mr. V. H. Rutgers, Amsterdam, Voorzitter; Mr. Joh. H. Scheurer, Amersfoort, Seer.-Penningmeester; Mr. G. v. Baren, Delft; Mr. P. S. Ger- brandy, Sneek; Mr. T. A. van Dijken, 's-Gravenhage. De vereeniging vergadert jaarlijks Woensdag voor Hemelvaartsdag te Amersfoort. F. Wesseling, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, Secretaris-Penningmeester; M. van Heloma, Bibliothecaris; Dr. B. Keulen, Ds. J. Pannebakker, L. C. Beynen, Ds. E. U. Schallenberg; D. A. G. van der Heide, Onderwijzer aan de Zondagsschool van de Afdeeling uitgaande. B. Ruitenberg Hzn., Voorzitter; D. A. G. v. d. Heide, Secretaris; G. Koren- hof, Penningmeester. G. J. de Nooy, Secretaris. A. v. Diggele, Voorzitter en waarnemend Penningmeester; B. W. Plooij, Sec retaris; H. Jansen. J. Kuijntjes, Voorzitter; J. J. F. Eijmann, Secretaris, Kortegracht 18; H. E. Jansen, Penningmeester; Mevr. J. C. de Jongh-Lindeyer, N. M. J. van Heerde, commissarissen. Mevr. G. de Jongh-Stark, Eere-Presidente, Mevr. J. C. de Jongh-Lindeyer, residente, Mevrouw C. L. de Vogel-Jurriaans, particuliere, Wijersstraat 30; Mejuffrouw M. A. de Vogel, particuliere, Wijersstraat 30. 51

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 63