Internationale Oud-Kath. Vereeniging tot Onderlinge Hulp. Vereeniging van Jonge Oud-Katholieken ,,Van Neercassel Zondagsschool van den Ned. Prot. Bond. Comite voor de Geestelijke verzorging van militairen in het Garnizoen. Kleber-Zondagsschool. Ned. Herv. Evangelisatie-Vereeniging „Soesterkwartier". Chr. Jongemannen Vereeniging „Immanuel" in het Soesterkwartier. C. de Jager, correspondent. J. A. J. v. Zanten, Voorzitter; E. J. Kerkhoff, Secretaris, St. Radboudstraat 12; Mej. M. de Jager Ed., Penningmeesteres. Oud-Katholiek Ondersteuningsfonds. Afdeeling Amersfoort. Prof. A. Rinkel, Voorzitter; A. R. Heyligers, Secretaris; Mej. A. L. Cornelisse, Penningmeesteresse. R.K. Vereeniging „Geloof en Wetenschap". Dr. F. C. Huygen, Voorzitter; J. G. Boekenoogen, Secretaris; Mevr. Pordon, Penningmeesteresse. Dr. R. Miedema, Voorzitter; Mej. J. van Loon, Secretaresse-Penningmees- teresse. F. Wesseling, Weijerstraat 5, Voorzitter; S. Jansen, Mesdagstraat 7, Seer. Wordt gehouden in de Chr. School aan de Blankenheymstraat. D. Vels-Heijn, Directeur. Wijkgebouw Bethel. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; A. N. Opstelten, Secretaris; S. Knoppers, Penningmeester. Eigen vergaderlokaal Oude Soesterweg 8. Joh. P. Gemen, Voorzitter; G. H. Otten, Lange Beekstraat 17, Alg. Secretaris; W. Dingemanse, Alg. Penningmeester. Afdeelingen: Jongemannen Vereeniging: G. de Gans, Secretaris, Soesterweg 874. Jongelingsvereeniging: A. Overdulve, Secretaris, Ranonkelstraat 65. Knapenvereeniging: 12.15 jr., J. J. Borgman, leider; 8.12 jaar, G. Ipenburg, leider. Meisjesvereeniging: boven 16 jr., Mej. G. Reinders, Secr.esse, Soeterweg 412. Fanfarekorps: J. de Gans, Secretaris, Soesterweg 874. Houtsnijcursus: G. Ipenburg en Veenvliet, leiders. Reciteerafdeeling: J. de Gans, Soesterweg 874, Secretaris. Mondorgelclub: J. J. Borgman, leider. Strijkorkestje: Joh. P. Gemen, leider. 53

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 65