Wijklokaal Bethel, Soesterwijk. Hervormd Wijkgebouw „Philalethes". Zondagsschool „Jachin". Amersfoortsche Christelijke Jongemannenvereeniging. Ned. Herv. Jongel. Vereen. op Geref. Grondslag „Maranatha". Herv. Knapenver. op Ger. Grondslag „Filalethes". Centraal Verband van Jongelingsver. op Geref. Grondslag. Jongelingsvereen. op Geref. Grondslag „Paulus I". Jongelings-Vereeniging op Gereformeerden Grondslag „Paulus II". Jongel.-vereen. op Geref. Grondslag „Pro Rege". Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; F. Wesseling, Secretaris; N. Vels-Heijn, Penningmeester. Havik 27. Ds. K. J. v. d. Berg, Voorz.; B. Ruitenberg Hzn., Seer.; H. Noorman, Penn. E. J. van Oramen, Voorzitter; R. van den Burg, Secretaris; J. Bronk, Pen ningmeester. Eigen Gebouw en Algemeen Secretariaat: Stoovestraat 14. J. B. Grootendorst, Voorzitter; J. de Vries Pzn., Secretaris. Jongelingsvereeniging: E. T. Poelert, Secretaris. Knapenvereeniging: J. de Vries, Secretaris. Afdeeling Gymnastiek: W. H. Kraan, Secretaris. Afdeeling Voetbal: J. Veenendaal, Secretaris. Eere-Voorzitter Ds. K. J. van den Berg. Voorzitter R. Wevers; Secretaris H. Ruitenberg, P. Bothl. 8; Penningmeester J. H. Cirkel. Vergaderplaats en tijd: in „Filalethes" des Zondags om 7.30 uur. Vergaderplaats: Wijkgebouw ,,Filalethes", Tijd van vergaderen: Woensdag- avond, van 7 tot 8.30 uur. Bestuur: R. Wevers, Voorzitter; H. Hofman, Secretaris, Gerrit van Stelling- werfstraat 59; G. Versteeg, Penningmeester; J. Meijers, Biblioth. Joh. de Gans, Voorzitter; J. C. Mulders p/a. den Heer W. Drent, Aldegonda- straat 92, Secretaris; J .v. d. Arend, Penningmeester. J. van den Arend, Voorzitter; C. Struik, Lavendelstraat 5, Secretaris; C. Pries, Nicasiusstraat 10. Vergaderplaats: Eben-Haezer, Muurhuizen. J. Slettenhaar, Voorzitter; B. Valkenburg, Secretaris, Brederodelaan 10; A. v. Doornik, Penningmeester, O. L. Vrouwekerkhof 23. Vergadert iederen Donderdagavond (8 uur). Joh. de Gans, Voorzitter; G. Joh. v. Munster, G. v. Stellingwerfstr. 90, Se cretaris; J. van Gent, Penningmeester, Soesterweg 397. 54

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 66