Ring „Amersfoort en Omstreken" van den Nederl. Bond van Jongelings-vereenigingen op Gereformeerden Grondslag. Jeugdraad voor jeugdorganisaties op Geref. Grondslag te Amersfoort. Meisjesver. op Ger, grondslag ,,Geloof en Kennis I. Meisjesver. op Ger. grondslag ,,Geloof en Kennis II. Kleine Meisjesvereeniging op Geref. Grondslag „Mirjam Nederl. Israelietische Godsdienstschool. Amersfoortsche Vereeniging voor Jeugdwerk. Chr. Jeugdorganisatie. Nederlandsche Padvinders. Geref. Knapenvereeniging „Timotheus". Joh. de Gans, Voorzitter; J. Stein, Balistraat 6, Baarn, Secretaris; A. Vonk Jr., Havik 21, Penningmeester. Bij dezen Ring zijn aangesloten de J. V. op G. G. te Amersfoort, Soest en Baarn. Ds F A. den Boeft, Voorzitter; I. Stap, St. v. d. Hagenlaan 14, Secretaris; Mevr. J. ScheurerHartwigsen, Arnhemscheweg 260, Penningmeesteresse; Mej. J. Weenink, Joh. de Gans en J. v. d. Arend, bestuursledem Bij den jeugdraad zijn aangesloten de J. V. op G. G. „Paulus I „PauIus II en „Pro Rege", de M. V. op G. G. „Geloof en Kennis" I, de M. V. op G. G. ,,Geloof en Kennis" II, K. V. op G. G. „Timotheus en kleine Meisjes-Ver. Mej. M. S. v. d. Wetering, Presidente; Mej. M. Burger, Secretaresse, W. v. Mechelenstraat 16; Mej. C. Engelenburg, Penningmeesteresse; Mej. A. Slodel; Mej. A. Vonk; Mej. R. Duyn. Mevr. J. Scheurer.'Hartwigsen, Presidente; Mej. J. Ruiters, Secretaresse, Arn hemscheweg 260; Mej. H. v. Ruller, Penningmeesteresse; Mej. B. Kloosterman; Mevr. G. v. d. Kooi—Melink; Mej. N. Zevenbergen. Mevr. G. C. BoswijkAndriessen, Mevr. A. J. den Boeftv.d. Bout, Mej. R. Vonk, leidster. Vergadering elken Vrijdagavond in het gebouw Philalethes, Havik 21. Vacature, Voorzitter; S. J. Hamburger, S. B. Boas, I. de Wolf, J. van Zuiden, Secretaris. J. F. B. v. Hasselt, Voorzitter; J. Laanbroek, D. Fockemastr. 92, Secretaris- Penningmeester. J. Visser, Vlakakkerweg 1, Voorzitter; D. G. J. Breukelaar, Arnhemscheweg 61, Secretaris; B. Ruitenberg Hzn., P. Bothlaan 8, Penningmeester; Y. Pars, Mej. A. Bennink. Afdeeling Amersfoort. Secretariaat gevestigd: J. van de Weij, Borgesiuslaan 37. Vergadert Zaterdagsavonds 6.30 uur Consistorie Geref. Ker<r, Zuidsingel. De commissie van leiders bestaat uit H. Thijs, Voorzitter; H. Jansen, Secre taris; D. Breukelaar, Penningmeester; L. J. de Lange, J. H. Veenkamp en J. Visser. 55

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 67