Jongeren Vredes Actie. Ethische Vereeniging. Nationale Vereeniging ,,Pro Rege". English Association in Holland. VEREENIGINGEN TOT ONTSPANNING, GEZELLIG VERKEER EN SPORTVEREENIGINGEN. Societeit „Amicitia". Societeit „Concordia". Societeit Vereeniging. Onderoff. Societeit Eensgezindheid. Maatschappij tot be v. der Toonkunst. Amersfoort's Mannenkoor. Voorzitter Johan Ruitenberg, West Singel 48, Tel. 339; Secretaresse Jeane van Mechelen; Penningmeesteresse Annie van der Loos, Huize „Zandwijk", Schel- temalaan 11 Afdeeling Amersfoort. Dr. J. F. B. van Hasselt, Voorzitter; F. W. A. I. Morel, Secretaris. Militaire Afdeeling Amersfoort. H. Schaaf, Voorzitter; S. Jansen, Secretaris, Mesdagstraat 7; O. de Raadt, Penningmeester. J. M. Baarslag, Voorzitter; Mej. H. C. W. Reese, Secretaresse, ]an Steen- straat 16; J. van Dijk, Penningmeester; Mej. C. de Groot, A. Pot. i Plantsoen. Telefoon 7. Telefoon Secretaris 599. Gep. kolonel W. A. F. G. Bolken, Wuytierslaan 16; Dr. J. J. A. Aghina; A. H. Schimmel; H. F. Keetell, Secretaris, Regent.laan 39; A. Numans; M. D. J. Gerritsen, Penningmeester; J. A. Rant. Langestraat 113. Tel. 33. Vacature Voorzitter; Mr. E. H. Bergsma, Vice-Voorzitter; P. C. L. Blom, Penningmeester; B. J. Buma, Secretaris; W. J. Rijkens, Commissaris. Stoovestraat 9. Tel. 281. J. Sinnige, Voorzitter; R. J. Cruyff, Secretaris; W. v. d. Donker, Penningmees ter; A. P. Houtzaager, 2e Secretaris; F. Ruitenberg, J. v. d. Bosch, W. Groen- huizen Jr. Consumptie-commissie. G. Schuitemaker, Voorzitter; N. M. Caro, Secretaris. Drs. L. Leopold Voorzitter; Mevr. M. Gerlach.van Rhijn, Ondervoorzitster; Fr. Kater, Secretaris; E. Hogewind, Penningmeester; Dr. H. E. Becht, Bibliothe- caris. R. Kioerselman, Voorzitter; G. J, H. Benders, Westerstraat 82, le Secretaris; G. J. Zwart, Kleine Koppel 7, Penningmeester; B. de Vries, 2e penningmeester; P. Sonius, 2e Secretaris; P. Nierop, ass. bestuurslid; J. D. van Gelder, Zwaan- straat, Bibliothecaris, tevens Banierdrager; Gerrit van den Burg, Directeur. 59

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 71