Koninklijke Nederlandsche Jachtvereeniging. Ruitersportvereeniging „Eemland". Vereeniging van Oud-Groningers. Onderafdeeling Tooneelclub „Geert Teis Pzn.". Deze Vereeniging stelt zich ten doel rijwielpaden (verboden voor motor- rijtuigen) aan te leggen langs rustige wegen. waar men bevrijd van Autostof, heerlijk kan genieten van de mooiste natuurplekjes. Contribute 1.50 per jaar, terwijl ieder lid gratis een kaart ontvangt van de rijwielpaden van Gooi en Eemland, Utrecht met Omstreken en de West-Veluwe, benevens eene aan- wijzing voor het maken van fietstochten op genoemde rijwielpaden. Beschermheer Z.K.H. de Prins der Nederlanden. Bestuur: E. H. Juckema van Burmania Baron Rengers van Warmenhuizen, Voorzitter; Jhr. Mr. Dr. J. D. H. de Beaufort, Onder-Voorzitter; W. A. M. Wester- ouen van Meeteren, „De Boschhoek", Daam Fockemalaan 79, Amersfoort, le Secretaris-Penningmeester; Jhr. H. Radermacher Schorer, 2e Secretaris. Bestuursleden K. E. Veltman, Ir. J. P. Leeuwenburg, Mevr. S. van Reede van der Goes, J. H. van Reede, C. L. Hollertt, G. L. M. H. Higly, W. E. Mathon. Jagermeester: Jhr. Y. D. C. Quarles van Ufford, Zuidsingel 35, Amersfoort. Eereleden: J. W. Barones Bentinck tot Buckhorst—-Speelman, G. J. C. Graaf van Alden- burg Bentinck, Mr. A. Baron v. Heeckeren van Kell, J. Knel, J. J. Korthals van Schooten, Mr. S. B. W. Graaf van Limburg Stirum, M. Baron van Pallandt, H. P. M. v. d. Aa en A. W. J. J. Baron van Nagell. Buitengewone leden: H. K. H. Prinses Friedrich Sigismund von Preussen, Z. H. Prins Albert de Ligne. De Kennel is gelegen aan de Kerklaan nabij den toren van Oud-Leusden. De Koninklijke Nederlandsche Jachtvereeniging, opgericht 29 April 1919, heeft ten doel het jacht- en terreinrijden in Nederland te bevorderen zoowel in algemeen als in militair belang. A. Winter, Dierenarts. Ted. Roake, Kennelhuntsman. Opgericht 14 Februari 1928. Bestuur: W. J. Rijkens, Voorzitter; W. A. M. Westeroiien van Meeteren, le Secre- taris-Penningmeester; B. J. Momma, 2e Secretaris; D. A. Camerling Helmolt, J. K. Knottenbelt en Ir. J. P. Leeuwenburg. Het Secretariaat is gevestigd „De Boschhoek", Daam Fockemalaan 79, Amers foort. De Vereeniging organiseert hippische wedstrijden te Amersfoort en omgeving. te Amersfoort. Voorzitter P. C. Sonius; Secretaris J. Mulder Wzn., Brederolaan 7; Penning- meester H. Kasperts; 2e Voorzitter E. J. iFranken; Commissaris W. Hoekstra. Voorzitter P. C. Sonius; Secretaris A. Pastoor, Coornhertlaan 10; Penning- meesteresse E. van Ekeren; Mevr. M. v. d. VaartGazendam; J. Mulder Wzn. 63

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 75