Frysk Selskip „Ut en Thus". Amersfoortsche Bond v. Lichamelijke Opvoeding. Exploitatie-Commissie Birkhoven. Ned. Arbeiders Sportbond. Nederl. Arbeidersvereeniging (de Natuurvrienden). R.K. Gymnastiek Vereeniging „St. Hubertus". Onderofficiers Gymn.- en Schermvereen. „E. M. M. A." A. G. V. „Excelsior". Chr. Gymn. Ver. „Wilhelmina". S. Geertsema, Voorzitter; J. Eppinga, Secretaris, Vermeerstraat 57; K. Zonder- van, Penningmeester. J. J. A. Aghina, Voorzitter; G. L. Walpot, Secr.-Penningmeester, Hoogland- scheweg 26. W. J. Rijkens, Voorzitter, Utrechtscheweg 309; G. L. Walpot, Secretaris, Hooglandschew. 26; W. C. Oosterman, Vice-Voorzitter, Fr. van Blankenheym- straat 29; J. W. Floor Jr., Penningmeester, Vermeerstraat 71; C. Ruitenberg, Westsingel 48; J. J. A. Aghina, Snouckaertlaan 13; A. Losekoot, B. Wuytiers- laan 26; J. J. v. d. Linde, Kapelweg 70. Afd. Amersfoort. H. J. H. Brussen, Voorzitter en tijdelijk Secretaris, Woestijgerweg 46; W. v. d. Brink, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. C. Vermei], Voorzitter; G. Lampe, Resedastraat 29, Secretaris; W. v. d. Colck, Penningmeester. Opgericht 20 Mei 1920. C. R. van Valkenhoef, Voorzitter; J. R. Smeeing, Havik 43, Secretaris; H. Vial, Penningmeester; J. J. v. d. Pol, 2de Voorzitter; A. J. Manse, 2de Pen ningmeester; Leden van het Bestuur: Kapelaan H. J. J. M. van Straelen, Ad- viseur; Leider: WelEd. Heer A. J. Rijker. Eendracht Maakt Macht Amersfoort. A. Katerberg, Adj.-Onderoff., Hoofd Scherm Gymn. onderwijzer, Voorzitter; H. A. J. Sneijers, Adj. onderoff., Secretaris; G. N. W. v. d. Made, Adj. ond. off., Penningmeester. J. J. v. d. Linde, Directeur; P. Kortland, Voorzitter; G. P. Scheffer, Arnhem- scheweg 41A, Secretaris; B. Plante, Penningmeester. Oefenzaal „R.H.B.S." Afdeeling der C. J. M. V. W. H. Kraan, Alg. Seer., Paulus Borstr. 11; F. Butje, Alg. Penningm., Alde- gondestraat 73. J. B. Grootendorst, voorzitter. Ruim 200 leden. Damesafdeeling: Mej. M. Poelert, Secretaresse, Aldegondestraat 67. 64

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 76