Amersfoortsche Chr. Gymnastiekvereeniging „Jahn". Amersfoortsche Gymnastiek'Vereeniging „Victoria". Amersfoortsche Football Club „Quick". Christelijke Voetbalver. „C.J.V.V.". Voetbalvereeniging A. P. W. C. Amersfoortsche Voetbalvereeniging H. V. C. Voetbalvereeniging Amersfoortsche Boys". Amersfoortsche Lawntennisclub ,,A. L. T. A." Th. Ziedses des Plantes, Voorzitter; W. L. de Gans, le Secretaris; C. van Mourik, le Penningmeester. Lesuren: Dinsdagavond van 6—9 uur Athletiek- en openluchtspelbeoefening, terrein A.B.v.L.O., Leusderweg. Woensdagavond van 6—10 uur gymn.lokaal gymnasium Plantsoen; 6—7 uur adspirantmeisjes (tot 10 jaar); 7.8 uur adspirantjongens (tot 10 jaar); 89 uur jongens (van 1016 jaar); 9—10 uur Heerenleden 2e afdeeling. Donderdagavond 7—10 uur gymn.lokaal School 7, Oude Soesterweg. 7—8 uur dames le afdeeling; 89 uur dames keurploeg; 9—10 uur heeren keurploeg. Vrijdagavond 710 uur gymn.lokaal Weyerstraat. 78 uur adsp.meisjes (10 tot 16 jaar); 8—9 uur damesleden; 910 uur damesleden. le Secretaris: Bliekendaal, Kruiskamp 41; 2e Secretaris: van Wageningen, Liendertscheweg 7; Directeur: W. van Minnen. E. Galesloot, Voorzitter; C. J. Kuiper, Secretaris, Parallelweg 8; Otto, 2e Secretaris; W. Ramselaar, Penningm.; J. Calon, Comm.v. Materieel; A. Klasser, le Commissaris; P. J. Leenknegt, 2e Commissaris. Afdeeling der Chr. Jongemannen Vereeniging. D. van Daal Jr., Voorzitter, Bisschopsweg 22; J. v. Veenendaal, Secretaris, Amhemscheweg 173. A. Veenendaal, Voorzitter; G. de Gans, Secretaris, Teut 10; G. v. d. Flier, Penningmeester C. Brits, Voorzitter; H. v. Dooijeweert, Ranonkelstraat 77, Secretaris; C. K. Schuin, Penningmeester. Th. Langras, Voorzitter; H. Windhouwer, Secretaris, Gerard Doustraat 31; M. v. Plateringen, Penningmeester; R. Mijnten, Comm. v. Materieel. Voetbalvereeniging „Sopla". Chr. Christ, Voorzitter; A. H. van Barlingen, Violenstraat 36, Secretaris. Goedgekeurd bij K. B. van 19 Oct. 1920, No. 130. Aangesloten bij den Nederl. Lawn-Tennisbond. A. R. Mennega, Voorzitter; G. Ch. Kerling, Secretaris, Lange Bergstraat 33; A. Goekoop, Penningmeester, Nassaulaan 1; Mevr. H. v. d. Vegte—Heymanns; Mej. J. Reynvaan, Commissarissen. 3 Gravelbanen aan de Barchman Wuytierslaan no. 38. 65

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 77