R.-K. Militairen-Vereeniging. Oranjevereeniging. Speeltuinvereeniging „Leusderkwartier". Speeltuinvereeniging „Soesterkwartier". Vereeniging voor Kinderwerktuinen. Nederlandsche Vereeniging van Postzegelverzamelaars. Nederlandsche Reisvereeniging. Ned. Christelijke Reisvereeniging. Amersfoortsche Schietvereeniging „Prins Hendrik". Schietvereen. Wilhelmina v. d. Kon. Ned. Bond v. Onder-Off. Amersfoortsche Kegelbond. Zand No. 37. Tel. No. 730. J. J. Brouwer, Kapelaan, Directeur. C. van Zweeden, Voorzitter; G. G. van Lunteren, Secretaris, Appelweg 12; D. Meester, Penningmeester. J. van de Bunt, Voorzitter; H. van Beek, Secretaris, Verhoevenstraat 96; C. Hulleman, Penningmeester. D. Mulder, Voorzitter, Zonnebloemstraat 48. Mr. Dr. M. Tydeman, Voorzitter; T. Boer, Secretaris-Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. A. J. Valewink, Voorzitter en Sectiehoofd; J. Cramer, D. Fockemalaan 94, Secretaris; J. v. d. Spek, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. J. J. Wesseling, Voorzitter; H. P. J. Kole, Vice-voorzitter; D. P. van Rooijen, v. Marnixlaan 66, Secretaris; M. A. Witsenburg, 2e Secretaris; K. Vos, An- fridusstraat 31, Penningmeester; A. Over en H. W. C. Soeters. Afdeeling Amersfoort. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; G. Boon, Secretaris; J. Th. P. de Korte, Penningmeester. Stoovestraat 19. J. W. van Elst, Voorzitter; M. A. van Bemmel, Secretaris; R. J. van Ruijven, Penningmeester; K. Schimmel, 2e Voorzitter; E. v. Wijland, 2e Secretaris; K. Ipenburg en R. M. v. Achterbergh, Commissarissen. D. van Buuren, Voorzitter, Tuinstraat 2; J. A. Uding, Secr.Pennm., Zwaan- straat 40; D. Soetekouw, G. van der Made, A. Takken, Commissarissen. Voorzitter H. Nefkens; Vice-Voorzitter J. J. Vroom; Secretaris Engelsman; Penningmeester Joh. van Dijk. Kegelclub „Gooi Hout". J. v. d. Bosch, Voorzitter; W. Romkes, Secretaris ;P. Leenknegt, Penningm. 67

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 79