Amersfoortsche Huisartsenvereenigmg. Ned. Bond van Gemeente Ambtenaren. Bond van Ambtenaren in dienst bij de Nederl. Spoorwegen. Centrale Bond van Spoor- en Tramwegpersoneel. N. V. V. H. I. „Hermes". Nationale Bond van Handels- en Kantoorbedienden „Mercurius" Nederlandsche Bond van Technici. Jonge Werkman. Parochie H. Franc. Xaverius. C. Dijkhuis, Voorzitter A. J. v. d. Last, Met- horsstraat 34, le Secretaris; H. Termaten, 2e Secretaris; v. Keeken, 2e Pen- ningmeester. Parochie H. Henricus. Parochie O. L. Vr. Hemelvaart. Kapelaan Beltman, Voorzitter; C. Willem- sen, Leusderweg, Secretaris; C. Tondeur, Penningmeester. Parochie H. Ansfridus. N. Coster, Voorzitter; B. van Munster, Nicasiusstraat, Secretaris; G. Pijpers, Penningmeester. Plaatselijk Arbeids-Secretariaat. P. J. Butselaar, Voorzitter, Soesterweg 207; P. Maaten, Secretaris, M. Wit- hoosstraat 39. A. C. Nicolai, Voorzitter; A. F. Batenburg, Secretaris, Utrechtscheweg 18. Onderafdeeling „Amersfoort e. o.". L. A. Zevenbergen, Voorzitter; J. van Huyzen, Secretaris. Afdeeling Amersfoort. R. H. van Parreeren, Kapelweg 81, Voorzitter; J. J. Heppener, Utrechtsche weg 167, Secretaris; T. \V. de Vries, Leusderweg 135, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. B. J. Lenderink, Voorzitter; J. van Plateringen, Secretaris, Reigerstraat 28. Afdeeling Amersfoort en Omstreken. Voorzitter N. Mellink, Arnhemscheweg 95, Amersfoort; Secretaris J. C. Duijn, Neuhuijsstraat 6, Baarn; Penningmeester M. van Cleef, Appelmarkt 8, Amers foort; B. Kamperman Sr., C. E. W. Fokkema, Soesterberg, Bestuursleden. Propaganda-Commissie: M. van Cleef, G. H. van Barneveld, C. E. W. Fokke ma, J. C. Duijn. Werkloozenkast B. Kamperman Sr., Kamp 4, Amersfoort. F. J. P. M. de Meulder, Brederolaan 12, Voorzitter; A. Das, Albert Cuyp- straat 33, Secretaris; J. M. van Ouwerkerk, Utrechtscheweg 1, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. M. Bettman, Voorzitter; A. Eelsingh, le Secretaris, Vermeerstraat 17; G. H. Bolkestein, Penningmeester; B. H. Brouwer, 2e Secretaris. 75

Adresboeken Amersfoort | 1930 | | pagina 87