Handel en Nijverheid (Ver.) Handels- en Kantoorbedienden (Ned. Bond van) Handelsschool Havenpolitie Hersteld Apost. Gemeente Herv. Diaconie Oude Mannen- en Vrouwenhuis Hoogere Burgerschool (Rijks) Hospitaal (Militair) Huisvrouwen (Ned. Ver. v.) Hypotheekambtenaren Industrie- en Huishoudschool Instituut v. Arbeidersontwikkeling Instituut voor Doofstommen te Groningen Intern. School v. Wijsbegeerte Invaliditeitswet (Zie Raad van Arbeid) Jeugdherberg Jeugdwerkvereeniging Jongelingsvereen. (Christelijke) Jongenshuis (Vereeniging) Kadaster-ambtenaren Kamer van Koophandel Kanaalver. (Geld. Vallei) Kantongerecht Kath. Soc. Actie Kerkgenootschappen Keuringsdienst Kiesvereenigingen Kiezers-aantal Kinderherstellings- en Vacantie- oorden Kinderhuis „Aldegonde" Klokkenist Klooster St. Jozef Korfbalvereeniging Kunstbeschouwingen (Ver.) Kun, *verbond (Ned.) Landbouwgenootschap Landstormcorps Leeszaal en Bibliotheek Leger des Heils Lichamel. Opvoeding (Bond v.) Liefdadigheid (Ver.) Liefdehuis (R. K.) Lijkverbranding (Vereen. tot Fa- cultatieve) Maatschappelijk werk (Bureau) Maatsch. tot Bev. v. Toonkunst Maatsch. tot Nut v. 't Algemeen Maatschappij v. Nijverheid (dep. Amersfoort) Mannenkoor (Amersfoort's) Maria-Vereeniging Markthal Marktmeester Marktwezen Melkcontrole, station Mercurius (Vereen. Handels- en Kantoorbedienden) Middelen van Vervoer Middenstands-Bank (N.V.) Middenstands Vereen Militaire Tehuizen Monumentencommissie Museum Flehite Muziekvereenigingen Natuur Historische Vereen. Nazorg-Comite Nederlandsch Herv. Kerk Nederl. Isr. Gemeente Nederlandsche Bank Nederl. Isr. Vereenigingen Nederl. Protestanten Bond Nutshulpbank Nutsspaarbank Onderofficiers Vereen Onderwijs (Bijzonder) Onderwijs (Hooger, Lager en Middelbaar) Onderwijs (Nijverheids) Onderwijs (Voorbereidend) Onderwijs (Ver. op gebied) Onderwijzers Vereen Ons Belang Ontsmettingsdienst Ontvanger der Gemeente „Onze Vloot" (Kon. Ned. Ver.) Openbare Eeredienst Openb. Leeszaal en Bibliotheek Openbare Werken Opera Vereen Oranjevereeniging Orkestvereeniging Oud-Kath. Gemeente Oudheidkundige Vereeniging Oud-Katholieke Vereeniging Oud-Katholiek Seminarie Padvindersorganisatie Patroonsvereenigingen Politie der gemeente Politie Haven Politie troepen Posterijen, Telegrafie en Telef. Postzegeldepots Predikanten Protestantenbond 44 76 11 8 32 48 10 21 39 9 15 43 50 10 47 39 55 56 50 9 44 45 18 60 31 8 59 1 51 49 6 49 69 43 64 46 21 42 50 66 51 48 39 6 42 36 44

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 13