H GEMEENTE AMERSFOORT '2 Zielenaantal op 1 Januari 1932: 39704. '3 Oppervlakte der Gemeente: 2350 H.A. '7 Aantal kiezers: 19827. Gemeentebestuur. Gemeenteraad (aantal leden 25). Secretarie. Tel. 1240 en 1241. ft f i, >1 S9 Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burgemeester; Wethouders: J. J. Thien, B. >8 Noordewier en N. Vels Heijn; Secretaris: K. Kaan Jz. Werkverdeeling en spreekuur van het College van Burgemeester en Wet- A houders; >b 6 De Burgemeester is in het bijzonder beiast met de voorbereiding der werk- 10 zaamheden betreffende Politie, Brandweer, Algemeene Zaken, Keuringsdienst !8 van Vee en Vleesch en Slachthuis en Wetgeving en is in den regel voor het publiek ten Gemeentehuize te spreken des Woensdags en Zaterdags van iedere 15 week van des voormiddags 10 tot 12 uur. De Wethouder B. Noordewier is in het bijzonder beiast met de voorbereiding der werkzaamheden betreffende Gasfabriek, Waterleiding, Openbare Reini- ging en Ontsmetting en is omtrent die zaken in den regel voor het publiek te spreken uitslaitend ten Gemeentehuize des Dinsdags van iedere week van !g des voormiddags 10 tot 11 uur. 11 De Wethouder B. Noordewier is in het bijzonder beiast met de voorbereiding 16 der werkzaamheden betreffende Openbare Werken, Bouw- en Woningtoezicht en Woningbedrijf en Maatschappelijk Werk en is omtrent die zaken in den 15 regel voor het publiek te spreken uitsluitend ten Gemeentehuize des Dinsdags 7 en Vrijdags van iedere week des voormiddags 10 uur. If De Wethouder J. J. Thien, is in het bijzonder beiast met de voorbereiding der .3 werkzaamheden betreffende Financien, Grondbedrijf, Onderwijs en Genees- c kundigen Dienst en is omtrent die zaken in den regel voor het publiek te .7 spreken uitsluitend ten Gemeentehuize des Woensdags van iedere week des namiddags 2 uur. 1 De gemeente-secretaris is in den regel voo het publiek te spreken ten 2 Gemeentehuize (kamer no. 10) op elken v. :rkdag van des voormiddags 1 10—12 uur. 6 Chr. Eggink (V.B.), W. van Gent (V.B.) - P. Graaff (A.R.), J. H. van 2 Lonkhuijzen (A.R.), Mr. L. Stadig (A.R.), N. Vels Heijn (A.R.) C. W. '6 C. G. Hehenkamp (R.K.), W. v. Koelen (R.K.), S. Kraan (R.K.), G. J. '5 Noordman (R.K.), A. J. Spiekermann (R.K.), J. J. Thien (R.K.). J. Zwart 15 (R.K.) H. van Galen Last (C.H.), N. van Nieuwenhuysen (C.H.) H. A. Butselaar (S.D.A.P.), Mevr. Brussen (S.D.A.P.), H. Fremouw (S.D. ■9 A.P.) H. G. Huslage (S.D.A.P.), J. de Mots (S.D.A.P.), B. Noordewier <A (S.D.A.P.J. W. Polder (S.D.A.P.) - Ant. Hofkamp (V.D.), C. Ruiten- I® berg (V.D.). G. v. Tellingen (Amersf. Bel.). 0 De verschillende bureau's zijn voor het publiek geopend iederen werkdag 9 van des voormiddags 8.30 tot des namiddags 3 uur. Zaterdags van des voor- 1 middags 8.30 tot des namiddags 1 uur. 1

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 15