Ambtenaren van den Burgerlijken Stand. Gemeenteboden. Raadscommissie's. C. J. Diesveld, Klerk; G. A. Thien, Klerk; G. H. Klaassen, Klerk; A. J. van Elst, Klerk; A. Veldhuizen, tijd. klerk; J. v. d. Essenburg, tijd. schrijver; J. J. ter Wolbeek, tijd. schrijver. N. Vels Heijn, J. Hofland, R. Groenveld, P. J. de Groot en H. Th. de Jong; twee vacatures. H. A. van Zwieten, concierge Raadhuis; E. van Wijland, bode; G. P. Kroes, bode. Commissie van Wetgeving. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burg., Voorzitter; H. Fremouw, Mr. L. Stadig, H. van Galen Last en A. J. Spiekermann, leden; Mr. W. van den Bijtel, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: C. W. C. G. Hehen- kamp, Chr. Eggink. Commissie van bijstand voor de Bedrijven. N. Vels Heijn, Wethouder, Voorzitter; S. Kraan, J. H. van Lonkhuijzen, J. de Mots, G. J. Noordman, leden; A. Over, commies ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: H. A. Butselaar en G. v. Tellingen. Commissie van bijstand voor Openbare Werken. B. Noordewier, Wethouder, Voorzitter; W. van Gent, H. v. Galen Last, G. J. Noordman, P. Graaff, leden; J. Bloemink, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: S. Kraan, H. J. Huslage. Commissie van bijstand voor het Bouw- en Woningtoezicht, Woningbedrijf en Stadsontwikkeling, B. Noordewier, Wethouder, Voorzitter; P. Graaff, G. J. Noordman, H. v. Galen Last, J. de Mots, leden; J. Bloemink, commies ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: S. Kraan en Ant. Hofkamp. Commissie van bijstand voor de Financien. J. J. Thien, Wethouder, Voorzitter; Mr. L. Stadig, H. G. Huslage, C. W. C. G. Hehenkamp en C. Ruitenberg, leden; K. Kaan Jz., Secretaris. Plaats vervangende leden: N. v. Nieuwenhuijsen en J. Zwart. Commissie van bijstand in het beheer van den Gem. Geneesk. dienst. J. J. Thien, Wethouder, Voorzitter; Chr. Egging, N. v. Nieuwenhuijsen, H. G. Huslage en J. Zwart, leden; Mej. Mr. L. Bolleman, adj.-comm. ter Secre tarie, Secretaresse. Plaatsvervangende leden: Mevr. Brusse en J. H. van Lonkhuijzen. Commissie van bijstand voor den Reinigings- en Ontsmettingsdienst. N. Vels Heijn, Wethouder, Voorzitter; J. W. Polder, Ant. Hofkamp, C. W. C. G. Hehenkamp, W. van Koelen, leden; A. Over, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: N. van Nieuwenhuijsen en H. A. Butselaar. Commissie van bijstand voor den Keuringsdienst van vee en vleesch en het Openbaar Slachthuis. Mr. J. C. Graaf v. Randwijck, Burgemeester, Voorzitter; J. W. Polder, S. Kraan, P. Graaff, N. van Nieuwenhuijsen, leden; A. Over, comm. ter Secre tarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: J. Zwart en H. A. Butselaar. 4

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 18