Commissie van Toezicht voor de Arbeidsbeurs. Commissie van beroep ingevolge art. 16 van de Wachtgeld- regeling voor het gemeentepersoneel. Commissie van toezicht op de Bioscopen. Armwezen. Gemeentelijke Geneeskundige dienst. Commissie van bijstand voor het Onderwijs. J. J. Thien, Wethouder, Voorzitter; Mr. L. Stadig, H. van Galen Last, Chr. Eggink en H. Fremouw, leden; J. G. van Dreumel, comm. chef ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: W. v. Koelen en G. v. Tellingen. Commissie voor de Voorloopige Vaststelling der Gemeenterekening. J. H. v. Lonkhuijzen, Voorzitter; H. G. Huslage en A. J. Spiekermann, leden. J. Haars, hoofdcommies, chef der afd. financ. Secretaris. Schattings'commissie. De inspecteur der Directe Belastingen, Voorzitter en lid; E. Ruitenberg, C. W. C. G. Hehenkamp, H. Noorman en J. Overeem, leden. Scheidsgerecht. J. G. Klaassen, Voorzitter, Dr. R. Miedema, plaatsvervangend voorzitter, H. Kroon, H. Noorman, leden. J. B. Wevers, Mr. D. P. Hamers, plaatsver vangende leden. Mr. W. v. Bijtel, commies ter Secretarie, Secretaris. J. Bloemink, commies ter Secretarie, plaatsvervangend Secretaris. College van Curatoren. (Zie hoofdstuk Onderwijs.) Commissie van toezicht op het Middelbaar Onderwijs; Commissie van toezicht op de Handelsdag- en Handelsavondschool; Commissie van toezicht op het Lager Onderwijs; Commissie van toezicht Voorbereidend Onderwijs; Com missie tot Wering van Schoolverzuim. (Zie Hoofdstuk Onderwijs). (Zie Arbeidsbeurs). Prof. Mr. G. J. Nolst Trenite, Voorzitter; Mr. E. H. Bergsma, A. ter Cock, J. Mebius, A. Tempel, leden; Secretaris Mr. W. van den Bijtel, Commies ter Secretarie; J. G. Klaassen, H. J. C. Venings, B. W. Plooij, plaatsvrv. leden. A. Veen, Mr. E. H. Bergsma, J. M. W. van der Drift, B. H. Kuiper, F. Boer- winkel, J. Stuurop en H. ten Kate. Burgerlijk Armbestuur, Van Perseijnstraat 12, telefoon 1421. Het bureau is geopend iederen werkdag van 's morgens 910 uur en 's mid- dags van 2—3 uur (uitgezonderd 's Zaterdags). Mr. S. van t Eind, Voorzitter; A. J. Spiekermann, Mevr. C. C. Schreuder— Nijland, H. Noorman, J. Overeem, S. Kraan, J. J. van Beek, leden; Mej. H. Muller, Secretaresse; A. F. L. van Hengel, armverzorger, Mej. H. E. H. Heerma v. Voss, adj.-comm. le klas; J. de Vries, klerk looper; Mej. D. v. Gelder, tijdel. klerk. Bureau Westsingel 45. Telefoon 1240. Directeur Dr. M. van der Hoeve, Gemeente-geneesheeren H. H. E. Morren (tijdelijk) en J. Plomp (tijdelijk). Schoolarts Dr. M. v. d. Hoeve. Schoolver- pleegster Zr. C. G. Wilten-van Essen. 5

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 19