Dienst Openbare Werken. Dienst Bouw- en Woningtoezicht, Woningbedrijf, Bouwbureau, enz. Bureau voor Maatschappelijk Werk. Arbeidsbemiddeling, Werkloosheidsverzekering enz. Bureau Achter Davidshof 2 (boven). Telefoon 1240 en 1241. Geopend elken werkdag van 8.30 tot 12 en van 1.30 tot 5 uur. Zaterdags tot 1 uur. Directeur C. G. Beltman. Personeel: J. v. Loenen, technisch Hoofdambtenaar, plaatsverv. Directeur; A. J. de Wilde, Ambtenaar in algemeenen dienst, tevens marktmeester; J. Pothoven, technisch ambtenaar le kl., gebouwen; D. v. Schooneveld, technisch ambte naar le kl., wegen en waterwerken; Chr. Albregt, technisch ambtenaar le kl., voor grondbedrijf; Ploegsma, technisch ambtenaar le kl., Rst. O. L. Vr. Toren; H. Jansen, opziener plantsoenen; C. W. van Schooneveld Jr,. techn. ambtenaar 2e kl.; B. H. Brouwer, technisch ambtenaar 2e kl., K. Bouma, op- zichter-teekenaar; B. Elzenaar, magazijnmeester; P. J. Wijtenburg, klerk; Mej. A. J. P. Smits, typiste; G. v. Plateringen, concierge; A. J. Valewink, havenmeester; S. v. Kalveen, klokkenist; Bewaarder Begraafplaats Soesterweg: C. v. d. Craats; Bewaarder Begraafplaats „Rusthof", Doodenweg: E. A. Jan sen Jr. Kantoor: Achter Davidshof 2 (boven). Tel. 1240 en 1241. Geopend voor den Algemeenen Dienst elken werkdag van 8.30—12 en van 25 uur. Zaterdags tot 1 uur. Spreekuren: elken werkdag 's morgens van 9—11 uur. Directeur en Stadsarchitect: Ir. C. B. van der Tak Jr., Arch. B.N.A. Extra spreekuur: Vrijdagavond 7—8 uur, woonhuis, tel. 1265. Personeel: H. J. J. Radstake, Hoofd-Inspecteur Bouw- en Woningtoezicht, Plaatsvervangend Directeur; A. J. van den Tol, Inspecteur Bouw- en Woning toezicht; J. Kapteyn, Inspecteur Bouw- en Woningtoezicht; J. Wagener, Op- zichter; Mej. J. v. d. Meulen, Woningopzichteres; Mej. S. C. des Tombe, 2e Woningopzichteres; J. Jekel, Huurophaler; J. Priem, Timmerman-Huurophaler; Chr. Albregt, Techn. Ambt. le klas, voor Grondbedrijf en Stadsuitbreiding; A. Pastoor, Techn. Ambt. le klas; A. Eelsingh, Techn. Ambt. le klas; C. H. Leurs, tijd. Techn. Ambt. le klas; Th. J. H. Hendriks, tijd. Techn. Ambt. le klas; J. J. van Zoelen, tijd. Techn. Ambt. le klas; H. van Zwieten Jr., tijd. Techn. Ambt. le klas; B. L. J. M. van Beckum, tijd. Techn. Ambt. le klas; K. Coolen, tijd. Techn. Ambt. le klas; J. P. Grabowsky Jr., tijd. Techn. Ambt. le klas; K. Berends, Techn. Ambt. 2e klas; M. T. C. Hak, tijd. Techn. Ambt. 2e klas; J. E. Fisscher, tijd. Techn. Ambt. 2e klas; A. M. van Rijnsoever, tijd. Techn. Ambt. 2e klas; J. C. van Buytenen, tijd. Techn. Ambt. 2e klas; J. Slagt, tijd. Techn. Ambt. 2e klas; A. Couvret, tijd. Techn. Ambt. 2e klas; J. H. Jacobs, tijd. Ass. Techn. Ambt.e.; G. J. Goorhuis, tijd. Ass. Techn. Ambt.; W. F. Buhrman, tijd. Ass. Techn. Ambt.; J. van Dijk, Adjunct-Commies; P. Id. Huizinga, tijd. Klerk; Mej. A. J. P. Smits, Typiste; H. Voortman, tijd. jongste bediende; G. van Plateringen, Concierge. Achter Davidshof 2. Tel. 1244 en 1245. Het bureau is geopend iederen werkdag 's morgens van 8.3012.30; n.m. van 2—3 uur. 's Maandags en 's Vrijdags bovendien van 6.30—7.30 uur. Mej. H. Muller, commies-chef, directrice Arbeidsbeurs; G. van Wijland, com mies; C. Tuithof, adj.-commies 2e klas; Mej. J. J. C. Wernas, klerk; C. J. Vermeij, klerk; J. Krijkamp, klerk looper. 6

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 20