Rijksinkomstenbelasting. Registratie en Domeinen. Hypotheken, Kadaster en Scheepsbewijzen. HOOGER ONDERWIJS. Gymnasium. Ontvangkantoort Gebouw Zuidsingel No. 45. Concierge: E. van Ooijen. G. W. Worst, ontvanger; J. van Gelder, chef de bureau; S. Hageman, kas- sier; M. J. P. Eijke en H. L. Lemaire, adjunct-commiezen; W. L. H. Nagel, J. Jonkman, M. E. Leuw, S. de Fluiter en M. Bakker, Rijksklerken; G. J. J. Nieuborg, klerk; A. A. Overdulve, klerk. Kantoor geopend: voor betaling van Directe belastingen des Dinsdags, Woens- dags, Donderdags en Vrijdags van des voorm. 8.30 tot des namiddags 12.30. Voor de overige belastingen van des voorm. 8.30 tot des namiddags 12.30 en van 2—4 uur. Zaterdags van 8.30 tot 12.30. Wacht der ambtenaren: Gebouw Zuidsingel 45 Boven. A. Stuurman, kommies-verificateur, dienstgeleider; T. T. T. Calon, assistent, J. Schuitemaker, assistent, deurwaarder; F. v. Haneghem, assistent; J. C. Ver- durmen, assistent; J. van Veen, H. Sikkema, J. Berkhouwer, J. Th. P. de Korte, E. Wentink, K. Uit de Bos, W. N. de Groot, A. Bakker, assistenten. Schattingscommissie. De inspecteur der directe belastingen, voorzitter en lid; H. Noorman, J. Over- eem, E. J. Ruitenberg en C. W. C. G. Hehenkamp, leden. Plantsoen Zuid 8. O. Plantenga, inspecteur; D. Veenman, ontvanger. Kantoor geopend dagelijks van 8.3012 en van 1.305, des Zaterdags van 8.30-12.30. Tel. 1428. Utrechtscheweg 90; open van 95. Zaterdag 91. G. H. Kaaskooper, bewaarder der Hypotheken en van het Kadaster. F. van Varik, beeedigd commies; J. G. Koren, boekhouder; F. A, L. Kater, K. P. Westhoeve, A. M. van Gastel en J. Kuijper, landmeters van het kadaster. Gebouw Plantsoen-West 2. College van Curatoren: Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter: Pastoor C. Hartman, Ds. J. Visser, Prof. C. Wijker, Dr. M. van der Hoeve; J. G. van Dreumel, commies-chef ter Gemeente-Secretarie, Secretaris (geen lid). Leeraren: Dr. B. Keulen, rector, Grieksch en Latijn. Dr. R. van der Velde, conrector, Grieksch, Latijn en Oude Geschiedenis; Dr. F. C. linger, Grieksch, Latijn, Hebreeuwsch; Dr. P. S. Br'euning, Grieksch, Latijn; Mej. Dra. N. Schepp, (tijd.Grieksch en Latijn; Mevr. A. M. Barkeij Wolf-Berkelbach v. d. Spren- kel, Nederl.; Mej. E. van Teutem, Fransch; Dr. W. H. Moll, Duitsch; Drs. D. van der Haar, Engelsch; Dr. H. E. Becht, Geschiedenis en Aardrijkskunde; Dr. Z. Regelink (tijd.), Geschiedenis en Aardrijkskunde; Dr. J. de Vries, Wisk. en Natuurk., Aardr.; Ir. P. Schut, Natuur- en Scheik.; Mej. Dr. J. Marx (tijd.), Wisk.; Dr. J. Segaar, Plant- en Dierk.; P. L. van Dam, Teekenen; Mej. J. A. v. Halteren en J. C. Snouck, Lichamel. Oefening; D. Tommel, custos en amanuensis. 9

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 23