Gemeentelijke Middelbare Handelsschool met 4-jarigen cursus en Hoogere Handelsschool met 5-jarigen cursus. Gemeentelijke Middelbare Handelsavondschool met 3-jarigen cursus. Ambachtsschool voor Amersfoort en Omstreken (3-jarige cursus). Avondcursus voor Voorbereidend Middelbaar Technisch Onderwijs, verbonden aan de Ambachtsschool. Wey, Handelswetensch.; E. A. Struijkenkamp, amanuensis; K. van Dijkhuizen, concierge. De Directeur is te spreken voor schoolzaken uitsluitend in het schoolgebouw, buiten de vacanties, in den regel des Maandags en Donderdags, van 1.30 tot 2.30. Gebouw Hellestraat 87. Telefoon 1240 en 1241 Commissie van Toezicht: G. P. A. L. te Leuken, Voorzitter; A. J. Spiekermann, H. A. M. van Poppel, M. J. J. Straub, T. Hardlooper, penningmeester, A. Das, Mej. E. M. van Hamersveld, J. Polderman, W. Wijk Jr. Toegevoegd secretaresse: Mej. Mr. L. G. A. Bolleman. J. Peper, Directeur, Handelswetenschappen; B. Hylkema, plaatsv. Directeur, Fransche taal, letterk. en corresp.; J. H. Holscher, Handelswetensch. en Nederl. Correspondentie; Drs. H. F. Boven, Engelsche taal, letterk. en corresp.; G. C. A. Mulder, Duitsche taal, letterk. en corresp.; Mej. A. M. C. van de Werf- horst, Fransche taal; Mevr. J. H. W. Nieboer-Feringa, Natuurwetenschappen; Dr. J. H. Ronhaar, Aardrijksk. en Geschiedenis; J. van der Weij, Handels wetenschappen; J. G. P. Lammens, Wiskunde; Mr. W. O. Lieuwen, Staats- wetenschappen; P. L. van Dam, Teekenen, Schoonschrijven, Machineschrijven en Stenografie; M. Braunberger, Lich. Oefening; Mej. H. J. H. van Emden, Lich. oefening. Gebouw Hellestraat 87, Telefoon 1240 en 1241. J. Peper, Directeur, Handelswetenschappen; H. Wanningen, plaatsverv. Direc teur, Handelswetenschappen; G. C. A. Mulder, Duitsche taal en Corresp.; H. T. F. Hefting, id.; Drs. H. F. Boven, Engelsche taal en Corresp.; G. H. Baake, id.; B. Hylkema, Fransche taal en Corresp.; A. J. Huijskens, Nederl. taal en Corresp.; P. L. van Dam, Stenografie en Machineschrijven. Spreekuur van den Directeur voor Handelsdag- en avondschool: Maandag van 23, Dinsdag van 7-8 en Zaterdag van 1011. Leusderweg 34 en 36. Tel. 255. Dagel. Bestuur: Ds. J. Visser, Voorzitter; Ir. C. G. Beltman, Onder-Voorzitter; E. van Vollenhoven, Secretaris-Penningmeester; H. Noorman; J. J. Wesse- ling Jr., Directeur. Voor dezen cursus, welke 1 September 1932 zal ophouden te bestaan, zal vermoedelijk reeds in 1932 in de plaats komen een avondcursus voor Uitge- breid Lager Nijverheidsonderwijs. Adres: Leusderweg 34-36. Tel. 255. J. J. Wesseling Jr., Directeur. 11

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 25