Avond-Vak- en Vakteekenschool (theoretisch onderwijs) (met 5-jarigen cursus). LAGER ONDERWIJS. Inspectie. Rijkskweekschool voor Onderwijzers en Onderwijzeressen. Commissie van Toezicht Lager Onderwijs. Commissie tot wering van Schoolverzuim. Openbare U.L.O. school. Leusderweg 3436. J. J. Wesseling Jr., Directeur. L. W. van Loon, Inspecteur van het Lager Onderwijs in de inspectie Amers- foort. Bureau: J. v. Oldenb. laan 16. Tel. 426. Spreekuur Zaterdag nam. 2-4 uur. A. R. P. A. van Heiningen, Bureau-Ambtenaar, Coornhertlaan 22. Heerenstraat 4. Afdeeling A (4-j. cursus). H. O. B. Blijdenstijn, directeur; E. Kruithof (vervangend directeur); A. Roo- zendaal; E. van Dijk; Mejuffr. Docta H. L. Groot; A. Ritsma; D. van Kempen; G. K. G. Vierdag; Mevrouw A. W. v. Doorn-Stienstra; W. J. van Dam. Godsdienstleeraren: Dr. R. Miedema; Ds. K. den Hollander; Kapelaan W. J. de Jong. Afdeeling B (hoofdactestudie; 2-j. cursus). H. O. B. Blijdenstijn, directeur; E. Kruithof, vervangend dir.; A. Roozen- daal; E. van Dijk; T. P. de Jongh; Dr. J. H. Ronhaar. Concierge: F. C. Schoenman. Spreekuur van den directeur, buiten de vacanties, elken Woensdag van 13 uur, in het schoolgebouw. G. A. L. Spelberg, Voorzitter; F. Boerwinkel, Onder-Voorzitter; T. Boer, Mevr. Landman-Janse, Mevr. Mebius, D. H. Huijgen, Mej. C. Boele van Hens- broek; B. H. Kuiper; D. J. v. Amerongen, A. J. Huyskens; H. Radix; Mevr. Tj. de Groot-Stolberg; Mevr. J. M. Hollebrand-Op den Brouw; G. A. Luycx; Mevr. A. van Doorn-Stienstra; Mej. E. F. van Dorp; F. L. Boer; R. A. Keyzer en N. J. Vossen; J. G. van Dreumel, Secretaris (niet-lid). J. H. Veenkamp, Voorzitter; J. van Dorssen, B. Schooleman, J. v. d. Werf, H. Kuilman, A. J. Thanhauser, W. S. du Pree, A. C. Beyer, T. Boer, secre taris. Vondellaan 18. P. J. Kostense (h.d.s.Fransch, Duitsch, Engelsch, Wiskunde; A. Pot, Fransch, Engelsch, Nederlandsch, Teekenen; A. A. Verburg, Wiskunde, Natuurl. historie; J. Bijl, Fransch, Duitsch, Engelsch, Geschiedenis; W. S. Bruinenberg, Fransch, Nederlandsch, Aardrijkskunde; K. A. Groenhuizen, Wis- 12

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 26