Openbare school voor voortgezet onderwijs voor meisjes. (5-j. cursus.) Openbare Lagere Scholen. BIJZONDERE SCHOLEN. Christ. Nat. Scholen voor L.O. en U.L.O. U. L. O. School, Leusderweg 30. Lagere Scholen. Gabrie Mehenschool. kunde, Natuurkunde, Handelskennis; Th. F. Vos, Fransch, Engelsch, Neder- landsch, Wiskunde; Mevr. A. Rupp-Sluis, Nuttige en fraaie handwerken; Mevr. A. W. v. Doorn-Stienstra, idem; Mej. M. v. d. Donker, idem; D. Oudenampsen, Wiskunde, Rekenen, Handelskennis; Mej. G. Vierdag, gymnastiek; D. van Kempen, id. Plantsoen Zuid no. 2. Mej. J. C. Geers, directrice. Onderwijzer(essen): Mevr. B. M. J. Nagelhout- Woud, Mej. G. de Groot, de heer A. A. de Groot, Mej. H. J. H. v. Emden, Mevr. A. van Doorn-Stienstra, W. J. van Dam. Waalstraat, hoofd (vacature); Coninckstraat 80, hoofd F. Faber; Lange Beek- straat 3, hoofd W. C. Oosterman; Hobbemastraat, hoofd A. J. Huyskens; Puntenburgerlaan 49, hoofd A. van Wijngaarden; Oude Soesterweg 80, hoofd W. J. F. A. Ribberink; Leusderweg 235 (school met opleidingsklassen)hoofd A. Besteman; Vermeerstraat, Meisjesschool (school met opleidingsklassen), hoofd Mej. J. C. R. Klaassen; Heerenstraat 4 (school met opleidingsklassen), hoofd A. Ritsma; Wijersstraat 23 (school met opleidingsklassen), hoofd J. W. Kiel; Vondellaan 18 (school met opleidingsklassen), Hoofd A. Elzinga; Punten burgerlaan 49 (school voor buitengewoon Lager Onderwijs), hoofd B. J. Groenevelt; Lange Beekstraat 5 (school voor het centraal 7e en 8e leerjaar), hoofd J. H. van Zanten. Schoolbestuur: Ds. H. Teerink, Voorzitter; Mr. L. Stadig, secretaris-penningm. Hoofd: H. Jansen. Fr. van Blankenheymstraat 33, hoofd D. K. W. Labree; J. van Dieststraat 2, hoofd H. Thijs, Miereveldstraat 72, hoofd H. Radix; Justus van Effenlaan, hoofd J. van de Rotte; Rozenstraat 14, hoofd B. M. Karman; van Assenraad- straat, hoofd B. van der Kolk; Lingestraat 8, hoofd J. H. Veenkamp; Centraal 7e en 8e leerjaar, Woestijgerweg, hoofd W. J. Pleket. School der Ned. Herv. Gemeente. Groote Haag 23. Ingang: Plantsoen, naast het belastingkantoor. Ds. K. den Hollander, Voorzitter; S. Knoppers, Secretaris; W. Froger, Pen- ningmeester; L. Keemink, Hoofd. 13

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 27