Copieer- en Type-inrichting „Spido". Dans Instituut. Vereeniging voor Christelijk Middelbaar en Voorbereidend Hooger Onderwijs op Geref. grondslag. Ned. Montessori-Vereeniging Afd. Amersfoort. Volksonderwijs, Afd. Amersfoort. Vereeniging voor Openluchtscholen. Vereeniging voor M.U.L.O. Vereeniging van Hoof den van Scholen. Comite voor de Openbare School. Afd. Amersfoort en Omstreken van de Nederlandsche Vereeni ging tot bevordering van het onderwijs in Handenarbeid. Centrale Ouderraad te Amersfoort. Directrice Mej. H. C. C. de Jager, Bergstraat 47. Tel. 837. Achter de Arnhemschepoortwal No. 20, 22 en 24. Tel. 989. Th. P. A. Klaassen, Ged. Dansleeraar. Bestuur: Ds. K. J. van den Berg, Ds. P. de Groot, Ph. W. L. Baron van Hccm- stra, H. Noorman, alhier; A. J. Boks te Barneveld, van Leeuwen en J. H. van Schuppen te Veenendaal, H. v. Wingerden te Bunnik, F. A. C. Jansen, A. de Graaff en Ir. J. Knol te Zeist en Dr. J. H. Zalman te Soest. Chr. Eggink, Voorz.; Mevr. Verheij-Rombach, Secretaresse; Hupkens v.d. Elst, penningmeester. F. Wesseling, Voorzitter; A. Vogelsang, Secretaris; G. A. L. Spelberg, Pen ningmeester. A. Over en N. J. Vossen. F. Wesseling, Voorzitter; Mr. C. Sypkens, Penningmeester; A. Besteman, Secretaris. P. J. Kostense, Leusderweg 265, Voorzitter; J. Bijl, Secretaris. A. Besteman, Voorzitter; A. Ritsma, Secretaris; W. Kiel. Penningmeester. A. van Wijngaarden, le Voorzitter; F. Wesseling, 2e Voorzitter; A. Tempel, Secretaris-penningmeester. A. B. van der Klein, Voorzitter; D. Huygen, Secretaris; Mej. M. C. E. Beck, Penningmeesteresse; J. Mebius, W. van Dam. Bestuur bestaat uit: J. P. M. Korving, N. J. Vossen, R. H. van Parreeren, J. G. Verra, S. Buursma, Mevr. T. de Groot-Stolberg, Mevr. G. Smit-Goos. Secretariaat: Sumatrastraat 3. N. J. Vossen. Daar de voorzitter en penningmeester kort geleden aftraden, zijn wel nieuwe leden, doch nog geen voorzitter en penningmeester benoemd. 17

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 31