Ned. Bond van Leeraren(essen) bij het Nijverheidsonderwijs Afdeeling Amersfoort e.o. van de Nederlandsche Esperantisten Vereeniging „La Estonto Estas Nia". KANTONGERECHT. Rijksveldwacht. Bureau van Consultatie van de orde van Advocaten te Utrecht. Bureau van Rechtsbijstand in Strafzaken. GARNIZOEN. Afd. Amersfoort. D. Mus, Voorzitter; S. de Vries, Secretaris, v. Effenlaan 6. Voorzitter: J. H. J. Willems. Secretaris: A. H. Hordijk, P. Bothlaan 2. Zuidsingel 45. Amersfoort, Baarn, Barneveld, Bunschoten, Eemnes, Hoevelaken, Hoogland, Leusden, Maarn, Renswoude, Scherpenzeel, Soest, Stoutenburg en Wouden- berg. Kantonrechter: Mr. W. van Son. Plaatsvervangers: Mr. R. P. van der Mark, Mr. J. K. H. de Beaufort, Mr. Dr. M. Tydeman, Mr. J. A. A. H. de Beaufort, Mr. L. Stadig. Griffier: Mr. C. H. van Dam. Ambtenaren van het Openbaar Ministerie: Mrs. G. J. B. van der Dussen en L. D. Zijlstra. Waarnemende griffiers: J. G. Prins, rijksklerk ter griffie le klas, W. Knaap, rijksklerk ter griffie 2e klas. Deurwaarder: D. de Groot. Burgerlijke Zaken. Zittingsdagen: Maandag 10 uur Extra Judicieel, 11 uur Judicieel. Donderdag 10 uur, Strafzaken. Griffie geopend op Werkdagen van 912 en 14 uur, Zaterdag van 9—12 uur. Brigade-Commandant; M. Nijboer, brig.-majoor; J. Hartog, brigadier; J. K. van Donselaar, Rijksveldw., brig, tit.; J. B. de Sutter, idem idem tevens Rijks- politiehondgeleider en K. Tuinier, Rijksveldwachter. Dit bureau verleent kosteloos advies en rechtskundigen bijstand in alle zaken betreffende het Burgerlijk recht, Strafrecht, Staats-, Administratief- en Fiscaal- recht, ook zonder bewijs van onvermogen, doch uitsluitend aan on- en min- vermogenden. Zittingen worden gehouden elken Vrijdag- en Dinsdagmiddag om 3 uur in de Advokatenkamer van het Paleis van Justitie aan de Hamburgerstraat te Utrecht, in de maanden Juli en Augustus, alleen des Vrijdags. Maandag en Donderdag n.m. 2 uur zitting in het Paleis van Justitie te Utrecht, Hamburgerstraat 28. Garnizoens-commandant: Kolonel K. van Drunen; Plaatselijk adjudant: le Luitenant P. J. van Driel. Bureau: H. v. Viandenstraat 15. 18

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 32