21 e Regiment Infanterie. Rij school. Cantinegebouw Officieren Rijschool. HoefsmidschooL le Half Regiment Huzaren. lste Eskadron. 2e Eskadron. Mitrailleur Peloton; Staf IVe Artillerie Brigade. Staf 5e Regiment Veld-Artillerie. Gelegerd in de Willemkazerne. Commandant: Luitenant-Kolonel H. A. Fischer; Majoor-Hoofdinstructeur: J. A. Engeltjes; Hoofdofficier van Speciale Diensten: Majoor A. Kloeke; Kapitein- Adjudant: P. J. Gaillard; Kapiteins: A. R. van der Woude, C. Sisselaar, J. M. N. van der Drift, J. F. B. Weber en H. C. Kloppenburg; Kapitein van de Militaire Administratie: L. L. H. H. Bellaard; le Luitenants: H. F. Been- hakker, R. W. B. Muller, F. H. Zegers; 2e Luitenants: W. Faber, K. J. H. Poll, J. van den Breemer en J. H. Heimel. Heiligenbergerweg 38. Tel. 324. Directeur: Luit.-Kolonel J. H. van Reede. Zelfde adres en telefoonnummer. Wn. Majoor Directeur H. Verberne, Adj. o.o. hoefsmid J. Tetenburg, Opper- wachtmeester Ch. Baartman, Opperwachtmeester J. Meeuwsen, Opperwacht- meester H. Huysman. Te Amersfoort ligt in garnizoen het lste half Regiment Huzaren. Het half Regiment bestaat uit den Staf van het lste Reg. Huzaren, het lste en 2de eskadron en het Mitrailleur Peloton (organiek behoorende tot het lste eskadron van het lste half Regt. Huzaren). Hoofdofficier Commandant lste Regiment Huzaren: Luitenant-Kolonel L. H. A. Crommelin; Ritm. speciale diensten Jhr. A. van der Goes; Kapt. der Mil. Adm. C. C. Kamm; paardenarts le klasse J. L. Vorkink en le Luit. der Mil. Adm. H. W. A. le Clerq. Commandant: Ritmeester Jhr. IJ. Quarles van Ufford; Res. le Luit. B. J. Buma en 2e Luit. W. C. H. van Reede. Commandant: Ritm. Jhr. J. J. Teding van Berkhout; le Luit. L. C. Cnopius; 2e Luit. P. J. Ootmar. Commandant: le Luitenant C. F. Pahud de Mortanges. Commandant: Kolonel H. B. van den Oudendijk Pieterse; Kapitein toegevoegd: T. Ziedses Des Plantes; Kapitein voor speciale diensten: J. W. de Koff; Eer- ste Luitenant-Adjudant: J. H. Couzy. Commandant: Luitenant-Kolonel C. C. Pels Rijcken; Majoor Hoofdinstructeur: W. J. Rijkens; Kapitein voor speciale diensten: J. M. de Kruijff; Luitenant voor speciale diensten: N. J. Zijlstra, G. J. Verwey; Kapitein der militaire Admini stratie: G. B. van Someren. 20

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 34