le Schoolbatterij. 2e Schoolbatterij. 3e Schoolbatterij. Bureau der Genie. Politie-troepen. Militair Hospitaal. Veterinair Hospitaal. Vrijwillig Landstorm Korps Nieuwe Hollandsche Waterlinie. Afdeeling Amersfoort. Amersfoortsche Vrijwillige Burgerwacht. Commandant: Kapitein H. J. Strootman; le Luitenant: B. J. Momma, A. T. C. Opsomer, C. G. van Mourik (gedetacheerd aan de Hoogere Krijgsschool te 's-Gravenhage). Commandant: Kapitein L. Kegge; le Luitenants: Jhr. A. van Lennep, C. S. Heerma van Voss. Commandant: Kapitein A. Asman; le Luitenants: G. A. van Driem, J. A. W. Uijlenberg, B. C. J. Brouwer. Bureelgebouw aan de Flierbeek. Kazerne Bereden Wapens. Telef. 357. Eerstaanwezend-Ingenieur: Kapitein der Genie: J. de Ronde Bresser; Kapitein der Genie E. C. W. A. Geuze; Hoofdopzichter van Fortificatien Th. Rijpstra: Opzichter van Fortificatien der le klasse J. Oosters; Opz. van Fortificatien 3e klasse F. Bal; Technisch Ambtenaar le klasse J. H. Lambermon; Techn. Amb- tenaar 2e klasse P. C. Melis; Bureel Ambtenaar C. E. Jolly. Afdeelings-commandant: le Luitenant C. E. Chi vat. Hoogeweg 70. Chef: Dirigeerend officier van Gezondheid 2e klasse: C. Hanedoes; Officier van Gezondheid le klasse: Th. Nieuwenhuis; Officieren van Gezondheid 2e klasse: R. S. Zandt. Fl. J. van der Giessen; Dirigeerend Militair Apotheker 3e klasse: D. G. J. Bolten: Administrateur: M. A. Kars. Fleiligenbergerweg. Chef-Dirigeerend paardenarts: majoor H. P. E. Verberne; Paardenarts le klas se: J. L. Vorkink; Administrateur: J. H. Gesink. Leden der Plaatselijke Commissie: A. Blusse van Oud-Alblas, res. Majoor der Cavalerie, Voorzitter; P. J. Ampers, A. de Haan, H. Kroes, D. Ruys, Mr. L. Stadig, Aalmoezenier-Majoor H. J. J. M. van Straelen. Commandant der Compagnie Amersfoort: Res. Kapt. A. J. Roggeveen. Plaatselijk Leider: Th. J. L. Ruys, Postadres Barchman Wuytierslaan 162, telefoon 1352. Mr. E. H. Bergsma, Commandant: G. H. J. Bonnier, Voorzitter; J. van Keu- Ien Jr., Seer, penningm.; L. B. J. Serre, H. v. d. Vlugt, Commissarissen. 21

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 35