Quitantien. Postpakketten. Aanteekenrecht en aangegeven waarde 15 cent Expresse-bestelling. Navragen omtrent aangetee- kende stukken, waardezendin- gen en postpaketten 30 cent BINNENLAND. Telegrammen. Standplaatsen van bijbrievenbussen. MIDDELEN VAN VERVOER. Spoor- en Tramwegen. Nederlandsche Spoorwegen. Bij de toezending aan het kantoor van invordering: port en recht van een aan- geteekenden brief. Bij de afrekening: per ingevorderd stuk 15 cent Bovendien per totaal ingevorderd bedrag: in het algemeen verkeer: een vast recht van15 cent vermeerderd voor elke 10.of testend gedeelte van 10.met 5 cent voor elk aangeboden, doch niet ingevor derd stuk10 cent Uitzondering: in het verkeer met West-Indie tot en met f 25.10 cent boven 25.tot en met f 50.20 cent voor elke f 50.of gedeelte van 50. boven 50.10 cent Maximum bedrag frs. 1000. Tarief berekend naar het aantal bij het vervoer betrokken landen en scheepvaart- lijnen. vermeerd. voor elke f 150.met 10 cent Voor Oost- en West-Indie echter 5 cent Briefpost30 cent Pakketpost40 cent Bewijs van ter postbezorging van een ge- woon pakket10 cent Bericht van ontvangst 15 cent bij de ter post bezorging van een stuk en 30 ct. indien op een later tijdstip ge- vraagd. Tot en met 10 woorden 50 cent i) Daarboven voor elke 5 woorden meer 10 cent Boven 50 woorden voor elke 10 woorden meer10 cent i) Locaal tarief40 cent Kleine Koppel 12 (pakhuis v. Gerritsen), Puntenburgerlaan 53, Dahliastraat 6, Lekstraat b.d. Emmakerk, Soesterweg b.h. Isr. kerkhof, Van Asch van Wijck- straat (hoek Smallepad), Korte Bergstraat (hoek Snouckaertlaan), Utrechtsche- weg 63, Julianalaan, Utrechtscheweg (Rustoord), Utrechtscheweg bij ,,Zon en Schild"), Emmalaan (tegenover Vondellaan), Vondellaan (hoek Pieter Both- laan), Leusderweg 188, Leusderweg b.d. Timorstraat, Infanteriekazerne (aan de hoofdpoort), Utrechtschestraat hoek Varkensmarkt, Einde Arnhemschestraat bij ingang Amicitia, Prinses Julianaplein t.o. Aldegondestraat, Hendrik van Viandenstraat (bij de brug), Heiligenbergerweg 41, Kazerne Bereden Wapens, Kamp 92, Coninckstraat (hoek Kamp), Methorststraat 19, Bloemendalsche- straat (bij de poort), Groote Koppel (hoek Schimmelpenninckstraat)'t Zand 37, Stationsplein (station), Perron station, Birkhoven, Barchman Wuytierslaan b.d. Piersonlaan, Sint Louis, Rijksopvoedingsgesticht, Oud-Leusden (hotel), Vermeerstraat t.o. Hobbemastraat. Postzegeldepots zijn gevestigd bij: J. G. P. Hartoungh, Prinses Julianaplein 4. Postagentsehappen: Julianalaan 4, Leusderweg 188, Puntenburgerlaan 53. W agenwerkplaats. Ir. D. B. Streefkerk, Chef der wagenwerkplaats; R. Koerselman, Eerste Chef de Bureau; J. v. Doorneveld, K. M. Enter, L. J. H. Bekker, Bureau-referenten; J. P. Boender, D. J. M. Boode, Commiezen; C. P. Merrelaar, J. A. Kok, W. Ouwerkerk, A. V. D. Burg, J. F. Sieraal, J. Slyper, F. Pels, G. A. Mooyman, G. R. Brandsma, Mej. W. Peeters, Bureel-ambtenaren; M. Kummel, Hoofd- werktuigknudige; J. A. Amesz, Werkmeester le kl.; D. Terpstra, Werkmeester 2e kl.; J. W. v. d. Gang, W. J. Jansen, Baas le kl.; G. W. Willemsen, J. Ph. Wensink, Baas 2e kl.; J. Beijer, Bode. 25

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 39