N.V. Nederlandsche Buurtspoorweg Maatschappij. Motorbootdienst AmersfoortBaarn. Amsterdam. Motorbootdienst AmersfoortRotterdam (via Haarlem, Gouda en Utrecht). Motorbootdienst Amersfoort-Baarn-Zaandam. Firma D. Vliek Zonen. Bureau Plaatskaarten en Bagage. H. W. J. Fortuin, chef-commies, comptabel ambtenaar; B. IJfs, M. A. M. J. Heyster, H. A. G. Toussaint, W. Vos, vr. klerken. T elegraaf-Bureau. P. A. van Hedel, commies, hoofd van het kantoor; P. C. Dekker, commies; H. Kollen, assist, v. d. stat.d.; A. M. v. Bemmel, bureelambtenaar; J, Reinders, leerl.-klerke. Bureau Douane. H. H. C. Soeters, commies-douaneagent; J. Bakker, commies. Dienst van Tractie. L. W. v. Beurten, depotchef le kl.; S. Persijn, onderdepotchef; K. C. de Haas, W. Berg, E. Bakker, J. F. v. Ingen, M. de Groot, tractie-opzichters; H. G. Arentzen, boekhouder; J. Raven, commies; H. J. Stover en J. E. Witteveen, bureelambtenaren; C. Tieges, bureaubediende. Dienst van Weg en Werken en Seinwezen. J. C. v. d. Goes, opzichter van den weg le klasse; H. Kasperts, assistent- opzichter; S. Rodenhuis, opzichter v. h. Seinwezen; J. H. Ockeloen, assistent- opzichter. G. Nieuwveld, Stationschef. Dagelijksche Auto Sneldienst, firma Houtzaager Heineman, Amersfoort— Amsterdam. Kantoor: Amersfoort, Gr. Spui 19B, Tel. 28. Kantoor: Amsterdam, Oude Schans, Tel. 44746. Vertrek der booten: Maandag Woensdag Vrijdag, 17 uur. Vertrek Autosneldienst van Amersfoort: 9 uur en 12 uur. Amsterdam: 15 uur en 17J/2 uur. Mij. tot goederenvervoer „De Samenwerking" II en III. Vertrek van Amersfoort op Woensdagmorgen en Vrijdagmiddag. Adres: Schimmelpenninckkade 30, H. Los, Tel. 728. Benevens dagelijksche Autodienst via Gouda-Rotterdam. Vertrek van Amersfoort: Zaterdag 12 uur, Dinsdag 6 uur namiddag. Autosneldienst Amersfoort-Zaandam-Koog a.d. Zaan-Zaandijk-Wormerveer en Krommenie. Vertrek van Amersfoort: Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag, des voorm. 8 uur. Amersfoort: Firma D. Vliek Zonen, Groote Koppel 6, Tel. 694. Zaandam: Jan Keezer, Damkade, Tel. 4041. Wormerveer: A. Smit Czn., Tel. 1762. 27

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 41