KERKGENOOTSCHAPPEN. Nederduitsch Hervormde Gemeente. Vereeniging van Vrijz. Hervormden. Remonstrantsch Geref. Gemeente. Utrecht: bode W. Loman, Pothstraat 11, Dinsdags, Donderdags, Zaterdags, 6 uur voormiddags. Zeist: bode van Kempen, per adres Appelmarkt 18. Dagelijks behalve Maandag De Nederduitsch Hervormde Gemeente te Amersfoort telt ruim 16.000 Helen. De Godsdienstoefeningen worden gehouden des Zondagsvoormiddags uur en 's avonds 6 uur, in de Sint-Joriskerk op den Hof, in de Nieuwe kerk aan den Leusderweg en in de Emmakerk aan den Ouden Soesterweg. Predikanten ziin: Ds. K. den Hollander, Korte Bergstraat 3 (Telef. 439), wiens wijk is het geheele Berg-kwartier; Ds. J. Pannebakker, Utrechtscheweg 136 (Telef. 878), wijk Leusderkwartier; Ds. K. J. van den Berg, Regentesse- laan 25 (Telef. 795), wijk Kamp; Ds. M. G. Gerritsen, Vlasakkerweg 14 (Telef. 573), Soesterwijk. Voor alle zaken betreffende den Kerkeraad wende men zich tot den Scriba. Ds. K. den Hollander, Korte Bergstraat 3 (telef. 439). De kerk heeft een apart administratiegebouw bij de Sint-Joriskerk, waarvan de Heer A. Slagt chef is. De Heer A. Slagt is tevens kerkelijk ontyanger. De hoofdelijke omslag is gebaseerd op den aanslag in de (^e?iee"te^ President-Kerkvoogd is de Heer F. Wessehng, Wijersstraat 5, tot wien men zich wende voor alle zaken van materieel belang de kerk betreffende. Officieel orgaan der Ned. Herv. Gemeente is de Amersfoortsche Kerkbody uitgave van de firma G. J. van Amerongen Co., Redacteur. Ds. K. den Hollander. Voor inlevering en aanvrage van attestaties vervoege men zich aan de kosterij, ingang Zevenhuizen. Kantooruren op werkdagen van s morgens 9 tot s nam. 1 uur, behalve s Maandags en s Zaterdags. Organist is de heer A. J. C. Mooy, die des zomers ook orgelbespelingen geeft in de Sint-Joriskerk. De diakenen vergaderen des Maandagsavonds om de 14 dagen in het gebouw der Diaconie ('t Sluisje), Muurhuizen 123. Secretans is de heer C. van Zweeden, Schimmelpenninckkad.e 16. Godsdienstonderwijzer is de heer Dj. A. G. van der Heide Bankastraat 26 die des Zondagsvoormiddags 10 uur den dienst leidt in de Gasthuiskerk, bij St. Pieter- en Bloklandsgasthuis (Westsingel). Godsdienstoefeningen in de Evang. Luthersche Kerk, Langestraat 61. Voorganger: Ds. J. Dikboom. Dr. J. Nieweg, Voorzitter; Th. Paauw, Secretaris; G. A. L. Spelberg, Pen- ningmeester; Mevr. Bremer; Mej. G. C. Capel; Mej. Jac. v. Loon; A. Verhoeven. Kerkgebouw Heerenstraat 2. Dr. R. Miedema, Predikant, Regentesselaan 5, telef. 939. J. R. van der Glas, organist. A. C. Huisinga, koster. 31

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 45