Evangelisch Luthersche Gemeente. Doopsgezinde Gemeente. Gereformeerde Kerk. Gereformeerde Kerk in Hersteld Kerkverband. Christ. Gereformeerde Kerk. Vrije Gereformeerde Kerk. Herst. Apost. Gemeente in de eenheid der Apostelen. Apostolische Kerk. Nederl. Israelietische Gemeente. R.K. Parochie „Onze Lieve Vrouwe Hemelvaart". Kerkgebouw Langestraat 61. J. G. de Jongh, Predikant, Voorzitter-Secretaris. Kerkgebouw Fr. v. Blankenheijmstraat 40. T. O. Hylkema, Predikant, Anna Paulownalaan 33, telef. 979; J. G. Langen- donk, boekhouder, Scheltemalaan 4; Mevr. F. van Geer-Viersma, Paulus Buys- laan 13, Secretaresse; J. Anderiessen, koster, Miereveldstraat 8. Aanvang der Godsdienstoefeningen s morgens half elf. Orgaan „Gemeente Klanken", verschijnt maandelijks. Kerkgebouwen Lieve Vrouwestraat 15, Zuidsingel 27. Dienaren des Woords: Ds. S. Popma, Ds. E. Schouten. Adres van den Kerkeraad: I. Stap, St. v. d. Hagenlaan 14. Adres diaconie: J. H. Veenkamp, Van Asch van Wijkstraat 33. Kerkgebouw Appelweg 15. Ds. H. C. van den Brink, predikant, Barchman Wuytierslaan 60. Adres: of bij den predikant of bij den scriba van den Kerkeraad, Joh. H. van Kerkhof, Utrechtscheweg 259. Kerkgebouw Willem van Mechelenstraat 6. Predikant: Ds. P. de Groot, W. v. Mechelenstraat 14. Muurhuizen 53b. G. v. Dijkhuizen, Ouderling; G. J. J. Nieuborg, D. van de Kamp, Diakenen. Gebouw Eben Haezer, Muurhuizen 139b. Kerkgebouw Joannes van Dieststraat 6. Adres H. Meester, Zwaanstraat 20. Synagoge Drieringensteeg 2. J. van Dam, voorzanger en leeraar, H. van Raalte, voorzitter; J. van Dam, secretaris, E. Beem, penningmeester. Lange Gracht 37. L. Fock, Deken en pastoor; W. de Jong, kapelaan, Th. v. Leeuwen, kapelaan. 32

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 46