Nederlandsche Roode Kruis, Afd. Amersfoort. Transport Colonne van de Afd. Amersfoort van Het Ned. Roode Kruis. Ned. Ver. ,,E.H.B.O. (Eerste Hulp bij Ongelukken). Het Groene Kruis. Het Wit Gele Kruis. Diaconessenarbeid. Vereeniging tot bevordering der Homoeopathie in Nederland, Afdeeling Amersfoort en Omstreken. Mr. J. C Graaf van Randwijck, Eere-Voorzitter; Dr. J. J. Aghina, Voorzitter; Ad. ter Cock, Onder-Voorzitter; J. G. Nonkes, Secretaresse; J. P. Dumont Penningmeester; A. Blusse v. Oud-Alblas, Dr. Th. Nieuwenhuis, A. Humans! H. C. A. v. d. Pol, M. A. E. Seeuwen, Bestuursleden. Pr' 1J- Aghina, Arts-leider; W. C. Groenhuijsen, serg.-maj.-comm.; B. Brook- huis, C. de Cans, K. Ipenburg, A. Overdulve, W. Peterse, J. v. d Pijpekamn ploegcommandanten. F' Afd. Amersfoort. Arts-leiders; Dr N. v. Nieuwenhuysen (chirurg), tevens voorzitter, en Dr. H. J. Kolk; D. Ockhuizen, 2e Voorzitter; J. Th. Tommel, le Seer.; Mevr. N H Prms-Burgers, 2e Secretaresse; A. J. Lodder, le Penn.; Mej. H. Groot 2e Pen- nmgmeesteresse; H. B. Voorhaar, Comm. voor Materiaal. Bestuur. B. J. van Enst, Voorzitter; mevr. Plantenga-Hogewind, Secretaresse; T. N H Feikema, Penningmeester; H. H. E. Morren, B. Schooleman, A. ter Cock! B. INoordewier, M. H. van Raalte. Wijkzusters. Zuster E. C. Snoep, Tel. 886; Zuster M. H. E. Reeders, Tel. 245. Zuster v. h. Consultatie Bureau voor Zuigelingen. Zuster J. F. Voigt, Tel. 1310, en Zuster C. Goris. Wijkgebouw: Kortegracht 10, Tel. 245. Consultatiebureaux: Valkestraat 13 en Oude Soesterweg 103. Magazijnen: Kortegracht 10 en Oude Soesterweg 103. C HehenkamP. Voorzitter; A. Voorbraak, Secretaris; K M B batenburg, Penningmeester. Wijkgebouw en magazijn: 't Zand 33. uitgaande van de Ned. Herv. Kerk. voorzit£r: G" ™n, Hoogevest, secretaris; L. Keemink, penning meester; S. Knoppers, H. van Galen Last. Wijkhuis: H. v. Viandenstraat 19. Tel. 926. Postrekening 87975. Filiaal Soesterkwartier gebouw Bethel. Bestuur: W. Duyn .Voorzitter; W. Bouwman, Secretaris-Penningmeester, Cele besstraat 11; J. H. Raven. 34

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 48