R.K. Bond van Groote Gezinnen. Amersfoortsche Begrafenis Vereeniging. N.V. Volkshuisvesting I. Stichting Volkshuisvesting II. Sint Bonifacius. V.I.O.S. „Ons Belang". Cooperatieve Bouwvereeniging „Eigen Haard". Woningbouw stichting „St. Ansfridus". Woningbouwvereeniging „Goed Wonen". N.V. Amersfoortsche Glasverzekering Maatschappij. Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. - ■tew- liBHiiiiiHiii'ililililiiiiiliiiMiiiiiiii miiilitHiiH Wiium Muller, J. J. A. Aghina, N. v. Nieuwenhuysen, H. v. Raalte, T. Sikma, J. Wa- gener, G. v. Wijland, Leden; J. H. Th. Kroes, Administrateur, Beekensteinsche- laan 23b, Tel. 1551. Afd. Amersfoort. G. A. Luycx, Voorzitter; R. A. Keyzer, Secretaris. W. van Haselen P.Hzn., directeur. Dr. H. W. Schreuder, Voorzitter; Mej. E. Middelburg, Secretaresse. Dr. H. W. Schreuder, Voorzitter; A. F. W. Weijers, Secretaris. G. J. Noordman, Voorzitter; J. A. Jagers, Oude Soesterweg 47, Secretaris; S. Kraan, Penningmeester. M. Verzijden, Voorzitter; W. F. Mulder, Secretaris-penningmeester. M. Verzijden, voorzitter, Amersfoort; C. J. Hoi, seer.-penningmeester, Venlo; (correspondentieadres Koningin Wilhelminastraat 21, Amersfoort). De stichting exploiteert voorschotwoningen te 's-Hertogenbosch, Leeuwarden en Soest (totaal 242) en premiewoningen te Arnhem, 's-Gravenhage en Utrecht (totaal 183). Bovendien is in 1931 te 's Gravenhage nog in exploitatie genomen ten deele gebouwd met eigen geldmiddelen een complex van 51 woningen. „Frisia". Dr. R. v. d. Velde, Voorzitter; F. W. A. I. Morel, Secretaris. G. G. van Lunteren, Voorzitter; A. Mulder, Secretaris; A. de Wit, Penning, meester; L. de Jong, J. Wurpel, Bestuursleden. G. J. Noordman, Voorzitter; H. J. C. Venings, Secretaris; Mej. J. M. C de Haan, Inspectrice; Ir. L. B. Huijgen, J. Nefkens, A. G. J. M. Mercx. J. van Doom, Voorzitter; H. G. Huslage, Secretaris-Penningmeester, Zonne- bloemstr. 8. Commissarissen: W. G. van Dam, President; S. W. Melchior, Secretaris; P H van Haselen Jr., Mr. S. van 't Eind. Directeur: W. van Haselen P.Hzn. Dr. R. Miedema, Voorzitter; Mevr. M. Liefrinck-Baart de la Faille, Secre taresse, Emmalaan 4, Tel. 942; E. Kruithof, Penningmeester. Het gezinslidmaatschap bedraagt f 5.per jaar. 36 jHMB

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 50