Nederlandsche Spaarbankbond. Nutsspaarbank. R.K. Spaarbank. Nuts-Hulpbank. Nutsbureau voor Sociale Consultatie. Amersfoortsch Drankweer Comite. Ned. Ver. tot afschaffing van alcoholhoudende dranken. R. K. Ver. tegen drankmisbruik en tot bevordering der Christelijke matigheid. Vereeniging tot Bevordering van het herstel van Drankzuchtigen. Vereeniging voor Alcoholbestrijding bij het Snelverkeer. Secretariaat en Nederlandsch Spaarbankbureau, Pieter Bothlaan 1, Tel. 1086. G. H. Kolff, Secretaris-Directeur. Utrechtscheweg 1. B. van Enst, Voorzitter; F. J. van Grasstek, Onder-Voorzitter; C. J. F. Prins, Secretaris; S. B. van Delden, Penningmeester; P. A. J. Blom, J. Bonk, E. J. Diddens, M. D. J. Gerritsen, J. G. Klaassen, leden; A. Sellemans, Directeur. Breestraat bij de Langegracht. C. Jorna, Voorzitter; L. W. v. Loon, Secretaris; G. A. Meeuwsen, Penning meester. (Doel: Bestrijding van den woeker, door het verleenen van voorschotten tegen matige rente). C J F Prins, Voorzitter; Ad. Heinrich, Secretaris; H. F. Keetell, Regentesse- laan No. 39; S. Tuininga. I]. Baan, J. P. Dumont, J. H. van Lonkhuijzen, G. J. Noordman, G. van Wijland, J. van Haselen. Inl. elken Woensdagavond 6J/2--7J/2 in het gebouw der Openb. Leeszaal, Muurhuizen 9. Bestuur: Mevr. Schreuder—Nijland, Mr. R. P. van der Mark, C. M. Cre- mer, Mevr. Dr. M. A. Spaander—Duyvis, Medisch leidster, Mej. G. v. Assen- delft, Sociale leidster. Zittingen eersten en derden Dinsdag van elke maand, s avonds 7 uur, Stoove- straat 14. J. Dammes, Voorzitter; I. v. d. Sluijs, Secretaris, St. Anfridusstr. 5; J. Haarsma. D. D. Westerlaan, Voorzitter; P. J. Weijtenberg, Secretaris, J. Steenstr. 25; C. W. van den Brink, Penningmeester. Afd. Amersfoort. W. Pijpers, Voorzitter; J. Kloosterman, Secretaris, M. Withoosstr. 1; J. Haars ma, Penningmeester; Kap. Tempelman, Geestel. Adviseur. Correspondent; J. Dammes, Pieter Bothlaan 23. Plaatselijk Agent: J. Dammes, Pieter Bothlaan 23. 37

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 51