1 31 Ned. Vereeniging van Geheelonthouders onder Spoor- en Tramwegpersoneel (S.O.V.). Int. Orde van Goede Tempelieren (I.O.G.T.). Ned. Bond van Abstinent Studeerenden. Volksbond tegen Drankmisbruik. Nat, Christ. Geheelonthouders Vereeniging Geref. Vereeniging voor Drankbestrijding. Maria-V ereeniging. St. Anna-Vereeniging. Dr. Ariens-Vereeniging. Vereen. tot Bevordering der Gezondheid in de Grafische Vakken in Nederland. H. Morren, Voorzitter; B. Sonnega, Secretaris; Mevr. J. Ligter, Penningm. J. Meyer, Voorzitter; J. Nijburg, Sekr., Utrechtscheweg 63, Telefoon 909; Chr. Dieters, Penningraeester. Correspondentschap Amersfoort. Wim Stouthamer, J. Tolliusstraat 10. G. J. de Nooy, Voorz.; A. C. Huisinga, Secr.-Penn., J. Steenstraat 19. Afdeeling Amersfoort. Bestuur: Mej. H. J. P. van Voorst Vader, Presidente, Snouckaertlaan 4; W. W. de Wilde, Penningmeester, Bisschopsweg 129; R. Timmerman Rz., Secretaris, Lageweg 71. Joh. de Gans, Secretaris, Bleekersstraat 3. Drankbestrijding. Bestuur: Mevr. Jordi v. d. Klundert, Presidente; Mej. M. Koster, Secretaresse; Mej. B. Hemels, Penningmeesteresse. Geestel. adviseur: Kap. H. J. Tempelman. Onderafdeeling Maria-Vereeniging. Hetzelfde bestuur als de Maria-Vereeniging. WelEerw. Adviseur W. J. Tempelman. Vereeniging tot bevordering van het herstel van Katholieke alcoholisten in Nederland. Afd. Amersfoort. G. A. Hendriks, Voorzitter; J. Haarsma, Secretaris, v. Bemmelstr. 84; Mej. B. Hemels, Penningmeesteresse; Kapelaan Bach, Geestelijk Adviseur; Dr. E. J. G. Mertens zur Borg, Geneeskundig Adviseur. Afd. Amersfoort. H. Kroon, Voorzitter; R. Wijngaard, Penningmeester; J. Meijer, Secretaris, Asterstraat 24. 38

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 52