Oudheidkundige Vereeniging „Flehite". Instituut voor Arbeidersontwikkeling. Instituut voor Arbeidersontwikkeling. Afdeeling Amersfoort en Omstreken van de Nederlandsche Maatschappij ter Bevordering der Geneeskunst. Nederl. Chr. Radio Comite, Amersfoort. V.A.R.A., District Utrecht. Ver. Arbeiders Radio Amateurs. Vereeniging tot het houden van Kunstbeschouwingen enz. Amersfoort. Monumentencommissie. W. Croockewit W.Azn., Voorzitter; D. H. Huygen, Secretaris, Heiligen- bergerweg 97; A. F. van Beurden, Penningmeester; Jhr. A. W. den Beer Poortugael en Drs. L. Leopold. Opgericht 1878. Geopend: Dagelijks 1012 en 14. Afdeeling Amersfoort. Dag. Bestuur; J. J. Hollebrand, Voorzitter; G. A. v. Mechelen, Penningmees ter wnd. Secretaris, G. v. Stellingwerfstraat 87; S. v. d. Veen, lid, 2e Secre taris. Leden: J. K. Buiteman, J. Dragt, G. v. Uitert, Dolf Hendriks, Mien Arlar, een vacature, H. A. Butselaar, vertegenwoordiger A.B.B., J. Mebius, vertegenwoordiger S.D.A.P. Gew. Comite voor de provincie Utrecht: Secretaris: J. v. d. Vlugt, Marnix- laan 88 bis, Utrecht. Vertegenwoordiger voor Amersfoort: G. A. v. Mechelen, G. v. Stellingwerf straat 87. M. Kamerling, Voorzitter; Ch. Eggink, Secretaris; J. Aghina, Penningmeester; Dr. A. C. Polak, Bestuurslid; Dr. Cramer (Woudenberg), id. R. Koning Voorzitter, R. v. Veenendaal, Secretaris. N. Engel, Penningmees ter, H. de Wit, Alg. adj. G. A. v. Mechelen, Voorzitter, G. v. Stellingwerfstraat 87, Amersfoort; H. J. Vader, Secretaris, Franklinstraat 1, Zuilen, post Utrecht; H. J. v. Brussel, Penningmeester, Torenstraat 19, De Bilt. Afd. Amersfoort. Het secretariaat is gevestigd: J. A. Houben, Asterstraat 1. Afd. Amersfoort. Dr. H. W. Schreuder, Voorzitter; W. Croockewit W.A.zn., E. P. J. Smith, Paul van Dam, A. v. Weezel Errens, Seer.-Penningmeester. Vacature, lid voor de Gemeente, Voorzitter; G. Adriaans, lid voor Heem- schut, Secretaris; Jhr. A. W. den Beer Poortugael, lid voor Flehite; A. F. van Beurden, lid voor de Gemeente; M. J. Klijnstra, lid voor de Gemeente; Dr. J. Nieweg, pl.v.v. lid voor de Gemeente; Dr. R. Miedema, pl.v.v. lid voor de Gemeente; J. van Laren, Hilversum, pl.v.v. lid voor de Gemeente; D. T. Ter- steeg, Naarden, pl.v.v. lid voor Heemschut; 1 vacature pl.v.v. lid voor Flehite. 43

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 57