Kanaalvereeniging „De Geldersche Vallei". Vereexiiging tot bevordering van het Vreemdelingen- Verkeer te Amersfoort. Reclame-Commissie. Nederlandsche Bank. Amersfoortsche Vereen. voor den Geld- en Effectenhandel. Amsterdamsche Bank, N.V. N.V. Geldersche Credietvereeniging. Rotterdamsche Bankvereeniging, N.V. Van der Zoo de Jong Van Ophoven. N.V. Middenstands Bank. Koninklijke Nederlandsche Maatschappij voor Tuinbouw- en Plantkunde. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; J. G. Sandbrink, Oud-Notaris, Haarlem, Secretaris; J. H. van Lonkhuijzen, Amersfoort, Penningmeester. Ant. Hofkamp, Voorzitter; Y. Baan, Secretaris, P. C. Hooftlaan 5, Tel. 469; Ad. Heinrich, Penningmeester; A. F. van Beurden, C. v. Ommeren, W. Peper, J. A. C. Spoel. Minimum contributie 2.50 per jaar. Verkeersbureau, Stationsplein 8a, Tel. 1152. Ir. B. A. Verhey, Voorzitter; J. A. C. Spoel, Secretaris. Secretariaat West- singel 45; H. van Raalte, M. S. de Pool, Ir. L. B. Huygen, Y. Baan. Joh. van Haselen, Correspondent, Muurhuizen 11-15, Tel. 153, Postrekening 103665. J. van Ophoven, Voorzitter; J. F. de With, Secretaris; Ad. Heinrich, Penning meester. Kortegracht 16. Tel. 1010 en 1011. Directie: F. van Riemsdijk; Ir. A. C. H. Calkoen. Kantoor Amersfoort, Utrechtschestraat 32. Tel. 48 en 49. J. F. de With, Directeur. Kantoor Amersfoort, Kortegracht 3. Tel. 360 en 524. Ad. Heinrich, Directeur; N. Groot en G. Jonkman, Procuratiehouders. AmersfoortBussum. Kantoor Amersfoort, Westsingel 9b. Tel. 93. Langegracht 4. Tel. 304 en 697. A. H. Martens, Directeur; H. A. M. Zwakenberg, Procuratiehouder. Afdeeling Amersfoort en Omstreken. W. v. Bemmel, Voorzitter; S. G. Kortbeek, 2de Voorzitter; A. Nobbe, Secre taris, Utrechtschestraat 12; P. v. Straalen Jr., 2e Secretaris; J. R. Voorneveld, Penningmeester. Bovengenoemde Afdeeling stelt zich ten doel het bevorderen van den Tuin- 45

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 59