Waters chap „Isselt". Ver. van Pluimveehouders te Amersfoort en Omstreken. (Voorheen was de naam V.P.N.) Fruit', Groenten- en Bloemenveiling Amersfoort en Omstreken. Melkcontrolestation Amersfoort en Omstreken. Arbeidsinspectie, 4e district. Raad van Arbeid te Amersfoort. Voorzitter: J. A. C. Spoel; Secretaris: C. Janssen; Heemraden: A. van 't Klooster, Isselscheweg, Soest; A. van Hofslot, Soest. Ant. Hofkamp, Voorzitter; E. J. Ruitenberg, 2e Voorzitter; G. J. Wichman, Secretaris-Penningmeester; A. Winter, J. F. B. Weber, P. Schreuder, J. Sporry, Commissarissen. Telefoon 870. A. J. Spelt, Hoevelaken, Voorzitter; P. van Straalen, Schimmelpenninckstraat 50, Secretaris; L. J. v. Leusen, Penningm. Fruit en Groenten worden geveild driemaal per week: Maandag-, Woensdag- en Vrijdagmiddag om half vier. Bloemen worden geveild driemaal per week; Dinsdag-, Donderdag- en Zater- dagmorgen om negen uur. Directeur: D. J. de Jager, Leusderweg 273. Correspondentieadres uitsluitend Huijgenslaan 20, Tel. 500. Ant. Hofkamp, Voorzitter; Mej. E. M. van der Zee, Secretaresse; aangesloten Dierenarts-Bacteriolocg A. M. Wellensiek, Tel. 810; Jac. Oord. Trans 14, te Utrecht. Kantooruren: 8J/2—12; 1J/25, behalve Zaterdag: 8^212. Tel. 14519. Spreekuren Districtshoofd: Maandag 10—12 en 24. Zaterdag 1012. Ir. H. M. van Vessem, Hoofdinspecteur van den Arbeid (Districtshoofd); Ir. G. H. J. v. d. Sluys, Inspecteur van den arbeid; J. W. Bosch en A. R. Strunk, technische ambtenaren: H. G. Mattijssen en F. M. de Winter, Contro- leurs van den Arbeid te Utrecht; H. L. A. Van den Hurck, Controleur van den Arbeid te Amersfoort (Vermeerstraat 124); T. G. R. Brouwer, adm. amb- tenaar der le kl.; E. J. M. J. Veugelers en G. van Klaveren, adm. ambt. der 2e kl.; J. C. Pieters, adm. ambt. der 3e kl.; J. C. Sindram, schrijver le kl.; Mej. J. H. Van de Groenekan, D. C. van Proosdij, H. Wijnen, schrijvers 2e kl. Ad. ter Cock, da Costaplein 3, Amersfoort, Voorzitter; Bestuurslid-Werk- gever: B. W. C. Emons, Hilversum; Bestuurslid-Werknemer: G. van Wij' land, Amersfoort; plaatsvervangend Bestuurslid-Werkgever: P. Dekker J.Gzn., Hilversum; plaatsvervangend Bestuurslid-Werknemer: H. Brouwer, Hilversum; Werkgevers-leden: P. Dekker J.Gzn., Langestraat 96, Hilversum; B. W. C. Emons, Wilhelminastraat 8, Hilversum; Jhr. J. F. Berg, lid van de firma C. J. v. Houten, Weesp; M. M. Roukes, Torenlaan 9B, Baarn. Plaatsvervangende Werkgevers-leden: J. van Buuren, Veenendaal; W. Roes- singh, Dir. der Mij. voor Textiel Industrie v/h. Roessingh Zn., Veenen daal; B. Kramer, Langestraat 121, Amersfoort; Mr. D. P. Hamers, Tapijt- fabriek v/h. Hamers v. Beek, Lange Bergstraat 7, Amersfoort. Werknemers-leden: H. Brouwer, Lage Naarderweg 52, Hilversum; G. van Wijland, Monnikenpad 7, Amersfoort; W. de Zoeten, Verlaat, Nijkerk; H. de Gans, Zwaluwstraat 30, Hilversum. 47

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 61