St. Alphonsushuis. St. Jozef-Klooster. Marienweerd. St. Jans-Gesticht. „Zandbergen". Rijks Opvoedingsgesticht. Vereeniging „Kinderzorg", R.K. Parochiaal Armbestuur. Armbestuur der Ned. Isr. Gemeente. Gesticht de Armen de Poth. R.K. Retraitenhuis. (Barchman Wuytierslaan 53). L. J. van der Velden, Directeur. Moederhuis der Eerw. Zusters van de Congregatie van St. Jozef. Barchman Wuytierslaan 55. Tel. 762. i Nieuweweg 4. M. Withoosstraat 36. Woestijgerweg 161 2. Maatschappij tot Opvoeding van Weezen en andere Minderjarigen in het huisgezin (gevestigd te Amsterdam). Ds. J. D. van Calcar, te Beverwijk, Voorzitter; Mr. Julius Hoog, te Haarlem, Secretaris; A. M. Vorstman, te Scheveningen, Penningmeester. De directie en de kantoren zijn gevestigd te Amersfoort op „Zandbergen Jhr. W. A. Ortt, Directeur; J. A. Maas, Adjunct-directeur; Me). E. H. van Alphen, Inspectrice; J. G. Langendonk, Administrateur; K. F. E. van Breda, Tweede-administrateur; Mevr. M. Stegmann Spoel, Hoofd van het Eerste Tehuis (Zandbergen); Zuster C. Miiller, Hoofd van het Herstellingsoord „Treeker Bergje"; Mej. Th. Verstijnen, Hoofd van het Tweede Tehuis (Zand- wijk); Mej. M. Th. Zeijlemaker, Hoofd van het Derde Tehuis (Korhoen). Ds. J. Visser, Utrechtscheweg 249, Directeur; P. van der Lijn, Adj.-directeur; W. G. Lijessen, Adj.-directeur. in het Provinciaal Ressort Utrecht der Nederlandsche Hervormde Kerk. Ds. M. Barendrecht te Austerlitz, Voorzitter; B. Tjessinga te Utrecht, Secre taris; J. C. Koningsberger te Utrecht, Penningmeester; H. Langendonk, Direc teur. Deze voogdijvereeniging verzorgt ruim 100 kinderen in het Kinderhuis „Aldegonde", Arnhemscheweg 67, en bijna 150 kinderen in verschillende gezinnen. J. v. Dijk, Voorzitter; H. J. C. Vennigs, Vice-Voorzitter; H. B. Fortman, Secretaris; H. C. A. de Jong, Penningmeester. J. Nefkens, A. Voorbraak, B. T. Bremer, A. W. Boog. L. Gast, Voorzitter; M. H. Cohen, Secretaris; E. Beem, Penningmeester. H. C. A. de Jong, M. van Heloma. Jhr. A. W. den Beer Poortugael, L. C. Beynen, Mr. Dr. M. Tydeman, J. U. H. Feikema, Regenten; Johs. Knoppers, Secretaris-Penningmeester. 49

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 63