Instituut voor Doofstommen te Groningen. Jongenshuis Leger des Heils. Stichting Jacob van Gelder". Capittel van Sint Joris. Thomas Scheltus-stichting. Johannastichting. Hoefhamerstichting. St. Elizabeth's Gast- of Ziekenhuis. Stichting „De Lichtenberg-Ziekenhuis", gevestigd te Amersfoort. Stichting „De Lichtenberg-Rusthuis", gevestigd te Amersfoort. „Zon en Schild", Ned. Herv. Gesticht voor Zenuw- en Geestes- zieken, Amersfoort, Utrechtscheweg 266. Prof. C. Wijker, Directeur-Secretaris. i Emmalaan 18. J. E. v. Eeken, Directeur. M. Cohen S.Azn., Voorzitter; J. v. Dam, Secretaris; H. van Raalte, Penningm. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; C. Janssen, Secretaris-rentmeester. Snouckaertlaan 21. R. van den Burg, Voorzitter; B. J. Bloemendal, Secretaris-Penningmeester; D. Vels Heijn, Joh. Knoppers, J. H. van Lonkhuizen, J. Bast, Mej. D. Rutgers, Directrice. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, Secretaris; C. J. C. Burkens te Haarlem. C. Janssen, Administrateur. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, Secretaris; Johs. Knoppers, Penningmeester. St. Andriesstraat 5b. College van Regenten: L. A. F. X. Fock, Kanunnik Deken-Pastoor, Regent- Voorzitter; A. F. van Beurden, Secretaris; H. C. A. de Jong, Penningmeester; Regenten: G. P. A. L. te Leuken, H. P. E. Verberne, P. J. Hamers. A. J. R. Emile van Schoonhoven van Beurden, Geneesheer-directeur en spe cialist voor inwendige ziekten. J. J. A. Aghina, Chirurg-Gynaekoloog; Zr. Bernardina, Overste. Bestuur: G. van Hoogevest, Tesselschadelaan 6, Voorzitter; Mevr. S. A. J. KnoppersDieleman, van Asch van Wijckstraat 15, Secretaresse; S. Knop pers, Wilhelminastraat 7, Penningmeester; G. J. van Amerongen, H. van Bameveld, Veenendaal, Ds. K. J. van den Berg, Ds. M. G. Gerritsen, A. N. Opstelten, F. van Slooten, H. Wisman, Utrecht. Geneesheer-Directeur: Dr. W. J. Talsma. Bestuur: als boven. Beide Huizen der stichtingen liggen aan den Utrechtschen weg 293, Tel. 570. Geneesheer-Directeur: Drs. J. W. Bruijn, Utrechtscheweg 262. Telefoon Ge sticht 297; Telefoon Geneesheer-Directeur 1420. 50

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 64