Sanatorium Hebron", (voor zenuwzieken PHILANTROPIE. Liefdadigheid. Centr. Gen. voor Kinderherstellings' en Vacantiekolonies. Vacantiekolonie „Naar Buiten". Commissie voor Kindervoeding. Christen Jonge Vrouwen Bond. Geneesheer-Directeur als boven. M. van Heloma, 't Laantje 5, Voorzitter; J. F. de With, Secretaris-Penning- meester. Maatschappij tot Nut der Israelieten in Nederland. Afdeeling Amersfoort. M. H. Cohen, Voorzitter; S. B. Boas, Secretaris; L. Gast, Penningmeester. „Kinderhulp", Vereen. tot opvoeding van halfverweesde, ver- waarloosde of verlaten kinderen in het huisgezin. Afdeeling Amersfoort. W. H. E. Vrijdag, Voorzitter; Mevr. Fl. M. van Someren—Nugteren, Von- dellaan 41, Secretaresse; A. F. W. Weijers, Penningmeester; Mej. L. Zwart, Mevr. A. Plantenga—Hogewind, J. C. C. Phaff te Soestdijk. Afdeeling Amersfoort. Dr. M. Kamerling, Voorzitter; A. B. v. d. Klein, Secr.-Penningmeester, Alb. Cuypstr. 51; Mevr. gravinne van Randwijck—De Jonge, Mevr. Dr. Spaander Duyvis, Mevr. Otto, freule Reygersberg Versluijs en J. van Haselen. Afd. Amersfoort. Mej. J. van Loon, Secr.-Penningm. Vereeniging tot bevordering der belangen van Slechthoorenden. Afdeeling Amersfoort en Omstreken. Ir. F. M. van Veen, Voorzitter; K. Bremer, Secretaris; Mej. C. Leinweber, Penningmeesteresse; Mevr. R. J. Bouricius, J. de Winter, Mej. N. Stalling, lid voor Baarn en D. J. Visser, lid voor Soest. Commissie voor Arbeidsbemiddeling: Ir. F. M. van Veen, K. Bremer, Secre taris, Mevr. R. J. Snellen—Bouricius en E. Boeijinga. Spreekuur: Maandagavond 78, Bankastraat 1. J. van der Plank, Voorzitter; A. F. W. Weijers, Secretaris-Penningmeester. (Nederlandsche Meisjesbond). Afdeeling Amersfoort. Mej. H. J. P. van Voorst Vader, Presidente; Mej. C. H. van de Kamp, Secretaresse; Mej. J. M. van Daal, Penningmeesteresse; Mej. H. van der Horst, Bibliothecaresse. Samenkomst de le Woensdagavond van elke maand in het gebouw van de Jonge Mannenvereeniging te 8 ure. 51

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 65