Nederlandsche Vereen. voor hulp aan Lepralijders. VEREENIGINGEN OP GODSDIENSTIG, KERKELIJK EN STAATKUNDIG GEBIED. Nederlandsche Protestantenbond. Vrijmetselaarsloge „Jacob van Campen". Int. Orde der Gem. Vrijm. Le Droit Humain. Spiritistische Vereeniging „Harmonia". Calvinistische Juristen Vereeniging. Ned. Bijbelgenootschap. Vereenigde Bijbelcommissarissen. Evangelische Maatschappij. Minimum contributie f 1.—Tehuis Heidebeek bij Heerde. Dag. Bestuur: Ds. J. Visser, Amersfoort, Voorzitter; Mevr. Q. M. Gastmann Wichers, Oude Utrechtscheweg 6, Soest, Secretaresse; J. van Haselen, Muur- huizen 11, Amersfoort, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. Dr. R. Miedema, Voorzitter; Mej. G. van Assendelft, Secretaresse; R. Groen- veld, Penningmeester; Ds. J. G. de Jongh, Mej. Jac. van Loon, G. A. L. Spel- berg en P. J. de Groot. Gebouw Van Persijnstraat 9b. A. F. W. Weijers, Secretaris; G. H. v. d. Berg, Penningmeester. Loge No. 796 Broedertrouw. Vergaderlokaal; Regentesselaan 21 B. Voorzitter; G. A. v. Mechelen; Secretaris: J. Meyer, Puntenburgerlaan 16; Penningmeesteresse: Mevr. Boltde Bruin. L. Cloo, Voorzitter; H. v. Bronswijk, Secretaris; H. Ouderdorp, Penning meester, Doornscheweg, Gem. Leusden. Adres: Korte Bergstraat 15 Tel. 819. Prof. Dr. A. Anema, Haarlem, Voorzitter; Dr. Joh. H. Scheurer, Amersfoort, Secretaris-Penningmeester; Mr. T. A. van Dijken, Den Haag; Dr. S. de Vries Cz., Den Haag; Dr. A. de Wilde, Den Haag. De vereeniging vergadert eenmaal per jaar te Amersfoort. F. Wesseling, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, Secretaris-Penningmeester; B. Ruitenberg Hzn., P. Bothlaan 8, Bibliothecaris; M. van Heloma, Mevrouw Roell—de Beaufort, Huize „Schutterhoef", Leusden; Dr. B. Keulen, Ds. J. Pan- nebakker; D. A. G. van der Heide, Onderwijzer aan de Zondagsschool van de Afdeeling uitgaande. B. Ruitenberg Hzn., Voorzitter; D. A. G. v. d. Heide, Secretaris; G. Koren- hof, Penningmeester. G. J. de Nooy, Secretaris. 53

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 67