Geref. Vereeniging voor Winterlezingen. Evangelisch-Luthersche Vereeniging „De Luthersche Kring". Dameskrans. Amersfoortsche Loge van de Nederlandsche Afdeeling der Theosofische Vereeniging. Vereeniging van Jong-Hervormden. Zendings-commissie van den Kerkeraad der Ned. Hervormde Gemeente. Geref. Zendings-Commissie. Ned. Zendingsvereeniging. Ned. Zendeling-Genootschap. Utrechtsche Zendingsvereeniging. A. v. Diggele, Voorzitter en waarnemend Penningmeester; B. W. Plooi), Sec- retaris; H. Jansen, algem. secundus. J. A. LIding, Voorzitter, Zwaanstr. 40; H. E. Jansen, Secretaris, Vlasakker- weg 58b; J. J. F. Eymann, Penningmeester, Kortegracht 18; Mevr. J C de Jongh-Lindeyer, Mej. N. M. J. van Heerde. Mevr. G. de Jongh-Stark, Eere-Presidente, Mevr. J. C. de Jongh-Lindeyer, Presidente. Gebouw Regentesselaan 21b. J. H. Bolt, Voorzitter, Schaepmanlaan 11; J. Stam, Secretaris, Havik 11; Mej. A. van Reijgersbergh Versluys, Penningmeesteresse; Mevr. A. J. Moggen- stormKroeze; J. Stam, Bibliothecaris. Geeft gedurende de wintermaanden cursussen en lezingen en bezit een uit- leen-bibliotheek. Verhuurt haar lokaliteiten. Ds. M. G. Gerritsen, voorzitter; Dr. B. Keulen, vice-voorz.; L. Keemink, secre tins, N. Vels Heijn Jr., 2e secretaris; H. van Galen Last, penningmeester; E. Scheffer, 2e penningmeester. Subcommissie voor Jeugdkerk; N. Vels Heijn Jr., secretaris. Subcommissie voor Pension- en Arbeidsbureau: M. C. Dijk, secretaris, Vlas- akkerweg 26. Subcommissie voor Propaganda: Mej. L. van Nieuwenhuizen, secretaresse. Ds. J. Pannebakker, Voorzitter; B. M. Karman, Penningmeester. Dr. E. Schouten, Voorzitter; R. v. d. Burg, Secretaris, Bergstraat 20; D. G. J. Breukelaar, Penningmeester. Mej. G. Pothoven, Correspondente, Arnhemscheweg 55. Ds. K. den Hollander, Voorzitter; Dr. B. Keulen, Secretaris; F. S. van Eyber- gen, Penningmeester; Ds. J. Pannebakker; F. Wesseling. M. Smallegange, Correspondent. Ned. Gustaaf Adolf-vereeniging. M. van Heloma, Voorzitter; J. Haars, Secretaris-Penningmeester. 54

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 68