Chr. Voetbalvereeniging „V.V.I." Wijklokaal Bethel, Soesterwijk. Hervormd Wijkgebouw „Philalethes". Zondagsschool „Jachin". Amersfoortsche Christelijke Jongemannenvereeniging, Ned. Herv. Jongel. Vereen. op Geref. Grondslag „Maranatha". Afdeelingen: Jongemannenvereeniging: 18 jaar en ouder: G. de Gans, Secretaris. Jongelingsvereeniging: 15<18 jaar: A. J. Borgman, leider. Knapenvereeniging: 8—12 jaar: G. Ipenburg, leider; 12—15 jaar: G. Brink, leider. Jongevrouwenvereeniging: 16 jaar en ouder: Mej. F. Zwanenpol, leidster. Jongedochtersvereeniging: 12—16 jaar: Mej. A. Vlietstra, leidster. Meisjesvereeniging: 8—12 jaar: Mej. H. M. Servaas, leidster. Fanfarekorps: R. Berculo, Oude Soesterweg 34, Secretaris. Houtsnij- en Zaagcursus: W. Bakkenes, G. Ipenburg en H. Heenvliet, leiders. Reciteerafdeeling: H. Morren, Soesterweg 105, leider. Mondorgelclub: A. J. Borgman, leider. Voetbalclub: F. Wismeyer, M. Withoosstraat 20, Secretaris. Kinderkoor: A. J. Borgman, leider. Athletiekclub: Joh. P. Gemen, leider. afd. van de Chr. Jeugdvereeniging ,,Immanuel". G. De Gans, M. Withoosstraat 4, Voorzitter; F. Wismeyer, M. Withoos straat 20, le Secretaris: H. v. Barreveld, Driest 26, 2e Secretaris: G. A. de Greef, Soesterweg 195, Commissaris. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; F. Wesseling, Secretaris: N. Vels-Heijn, Penningmeester. Havik 27. Ds. K. J. v. d. Berg, Voorz.; B. Ruitenberg Hzn., Seer.; C. A. Stoove, Penn. E. J. van Ommen, Voorzitter; R. van den Burg, Secretaris; J. Bronk, Pen ningmeester. Eigen Gebouw en Algemeen Secretariaat: Stoovestraat 14. J. G. Grootendorst, Voorzitter; B. Gijsbertse, Secretaris. Jongelingsvereeniging: E. T. Poelert, Secretaris. Afdeeling Gymnastiek: W. ter Wolbeek, Secretaris. Knapenvereeniging: J. de Vries, Secretaris. Afdeeling Voetbal: J. Veenendaal, Secretaris. Eere-Voorzitter Ds. K. J. van den Berg. Voorzitter R. Wevers; Secretaris H. Ruitenberg, P. Bothl. 8; Penningmeester W. H. Kolkman. Vergaderplaats en tijd: in „Filalethes", Havik 24, des Zon- dags om 7.30 uur. 56

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 70