Herv. Knapenver. op Ger. Grondslag „Filalethes". Centraal Verband van Jongelingsver. op Geref. Grondslag. Jongelingsvereen. op Geref. Grondslag „Paulus". Jonqelinqs-Vereeniqinq op Gereformeerden Grondslag „Dr! H. Bavinck". Jongelingsvereen. op Geref. Grondslag „Calvijn". Jongelingsvereen. op Geref. Grondslag „Pro Rege". Bondsring „Amersfoort en Omstreken" van den Ned. Bond van Jongelings-vereenigingen op Gereformeerden Grondslag. Jeugdraad voor jeugdorganisaties op Geref. Grondslag te Amersfoort. Meisjesver. op Ger. grondslag „Geloof en Kennis" I. Vergaderplaats: Wijkgebouw „Filalethes". Tijd van vergaderen: Woensdag- avond, van 7 tot 8.30 uur. Bestuur: R. Wevers, Voorzitter; H. Hofman, Secretaris, Gerrit van Stelling- werfstraat 59; G. Versteeg, Penningmeester; J. Meijers, Biblioth. J. v. d. Arend, Voorzitter; G. Klaasen, p/a. Borgerlaan 11, Secretaris; A. Vonk, Penningmeester. J. van den Arend, Voorzitter; G. H. Klaassen, Borgerlaan 11, Secretaris; H. Burger Jr., W. v. Mechelenstraat 16, Penningmeester. Vergaderplaats: Geref. Kerk, O. L. Vr. straat. J. Slettenhaar, Voorzitter; G. v. d. Heiberg, Schutterhoeflaan, Leusden; Secre taris; G. Veenendaal, Arnh.weg, Leusden, Penningmeester. Vergadert iederen Donderdagavond (8 uur). J. C. Mulders, Voorzitter; A. Veenendaal, Langestraat 33, Secretaris; E. A. Schiedon, Frans Halsstraat 36, Penningmeester. Joh. de Gans, Voorzitter; C. van den Hoogen, Secretaris; G. van Stelling- werfstraat 88; J. van Gent, Soesterweg 397, Penningmeester; H. Schuring, Bibliothecaris; J. A. van Gent, Alg. Adj. Vergaderingen; s Zondags 20.15 uur. in het Wijkgebouw Irene Tulpstraat. Joh. de Gans, Voorzitter; Th. de Ruig, Turfstraat 6, Baarn, Secretaris; A. Vonk, Havik 21, Penningmeester. Bij dezen Ring zijn aangesloten de J. V. op G. G. te Amersfoort, Soest en Baarn. I. Stap, Voorzitter; Joh. de Gans, Bleekersstraat 3, Secretaris; Mevr. J. Scheu- rer—Hartwigsen, K. Bergstraat 15, Penningmeesteresse; Mej. J. Weenink en C. Dries, bestuursleden. Bij den Jeugdraad zijn aangesloten de J. V. op G. G. ..Paulus ..Calvijn en „Pro Rege", de M. V. op G. G. „Geloof en Kennis" I, de M. V. op G. G. ,,Dr. H. Bavinck" en ,,Pro Rege", de M. V. op G. G. ,,Geloof en Kennis I, de M. V. op G. G. ..Geloof en Kennis" II, K. V, op G. G. „Timotheus" en kleine Meisjes-Vereeniging ,,Mirjam". Mej. M. S. v. d. Wetering, Presidente; Mej. M. Burger, Secretaresse, W. v. Mechelenstraat 16; Mej. C. Engelenburg, Penningmeesteresse; J. Veenendaal, alg. adj.; Mej. R. Duyn, Mej. A. Schuring. 57

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 71