Maatschappij tot Nut der Israelieten in Nederland. Damcover: Tifereth Naschiem. Genootschap Talmoed-Touro. Genootschap Gemiloeth Gassadiem. De Liberale Staatspartij ,,Vrijheidsbond". Bond van Jonge Liberalen. Vrijzinnig Democratische Bond. Anti-Revolutionaire Kiesvereen. „Nederland en Oranje". Amersfoortsche A. R. Persvereeniging. A.R.J.A. Afd. Amersfoort „De A.R. Jonge Garde". Christelijk Historische Unie. M. H. Cohen, Voorzitter; J. v. Vollenhoven, Penningmeester. Mevr. de Vriesvan Baaren, Mevr. C. Gosschalkde Jong, Mevr. M. Kop- pelAzijnman, Mevr. B. van RaalteCohen. S. J. Hamburger, Voorzitter; E. Beem, Penningmeester; J. van Dam, Leeraar- Secretaris. J. v. Zuiden, Voorzitter; J. van Dam, Secretaris en leeraar; E. Beem, Pennm. Afd. Amersfoort. Voorzitter: Kolonel L. M. Leezer; Vice-Voorzitter: Prof. Mr. G. J. Nolst Tre- nite; Secretaris: G. R. van Someren; 2e Secretaris: Mr. H. P. Wenkebach; Pen ningmeester: J. D. van Buuren. Leden: Dr. J. A. A. H. de Beaufort, Ir. J. Philip Korthals Altes, Dr. J. J. Ronhaar, Mr. J. Schuitemaker. Afdeeling Amersfoort. B Boas, Voorzitter; C. Nieweg, Secretaris-Penningmeester, Bergstraat 13, Tel. 462. Afdeeling Amersfoort. Voorzitter Ant. Hofkamp; Secretaris G. J. Wichman; Penningmeester Corn. Ruitenberg; Bestuurslid: Mevr. W. de Knegt. J. H. v. Lonkhuyzen, Voorzitter; J. P. Boender, Secretaris, Brouwersstr. 3; J. Stuurop, Penningmeester; A. Gelderman, A. J. Kloosterman, J. Rens, A. van Diggele. Joh. T. de Lange, Ermelo, Voorzitter; J. Stuurop, Nieuwstraat 32,,Secr.-Penn.; D. H. Huygen, J. van der Werff. Dr. Joh. H. Scheurer, Voorzitter; Joh. de Gans, 2e Voorzitter; G. Joh. v. Munster, G. v. Stellingwerfstraat 90, Secretaris; Mej. M. Monster, 2e Se- cretaresse; C. v. d. Hoogen, Penningmeester, archiv., biblioth.; P. Everaars. De club vergadert in twee secties, A en B. Adres sectie A: G. Joh. v. Munster, G. v. Stellingwerfstraat 90; adres sectie B: Mej. M. Monster, Utr.weg 73a. Afdeeling Amersfoort. Dr. B. Keulen, Voorzitter; Ds. J. Visser, Vice-Voorzitter; Dr. W. J. Talsma, Secretaris; Penningmeester. 59

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 73