Algemeen Ned. Verbond. Nooit Meer Oorlog-Federatie. Int. Anti Mil. Vereeniging. Vereeniging voor Volkenbond en Vrede. Algem. Ned. Vrouwen-Vredebond. Vereeniging „Kerk en Vrede". Jongeren Vredes Actie, Mobilisatie voor den Vrede. Vredesscouts, Afd. Amersfoort. Ethische Vereeniging. Nationale Vereeniging ,,Pro Rege". Afdeeling Amersfoort. Ds. M. G. Gerritsen, Secretaris-Penningmeester; A. F. van Beurden. Afdeeling Amersfoort. Voorzitter I. v. d. Sluys; Secretaris D. J. Smits; Penningm. A. Jellema. Afdeeling Amersfoort. C. Kaayk, Secretaris, P. C. Hooftlaan 3. Tel. 227. Afdeeling Amersfoort. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burgemeester van Amersfoort, Eere-Voor- zitter; Mr. E. H. Bergsma, Voorzitter; Mr. Schuitemaker, Secretaris-Pen ningmeester; Prof. Mr. G. J. Nolst Trenite en Dr. B. Keulen, rector Gym nasium, leden. Afdeeling Amersfoort. Mej. E. M. van Wijngaarden, Voorzitster; Mevr. Gerlings, v. Lenneplaan 12, Secretaresse; J. G. Langendonk, Penningmeester. Afd. Amersfoort. Voorzitter Dr. J. Nieweg: I. v. d. Sluis, Secretaris; R. de Ronde, Penningm. Voorzitter; Ary Prins; Secretaris: Jaap Batenburg, Prinses Marielaan 23; Pen- ningmeesteresse: Mej. Dien Kaayk. Groep Amersfoort. Voorzitter I. v. d. Sluys, St. Anfridusstraat 5, Tel. 484; Secretaris: Jaap Ba tenburg, Prinses Marielaan 23. Bestuur: Ds. J. Dikboom. Mevr. J. C. Pelt, D. J. Rekke. Leidster; Nel Kaaijk, P. C. Hooftlaan 3. Afdeeling Amersfoort. Dr. J. F. B. van Hasselt, Voorzitter; F. W. A. I. Morel, Secretaris. Militaire Afdeeling Amersfoort. H. Bolle, Voorzitter; S. Jansen, Secretaris, Mesdagstraat 7; O. de Raadt, Penningmeester. 61

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 75